Морожена_курка• 06 октября 2023
Не боитесь путешествовать ночными автобусами? Вдруг водитель уснет
Морожена_курка
• 06 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Да, лучше тогда поездом ехать.
ну, в моем случае автобусом лучше, тк быстрее и удобнее. Ночные поезда в неудобное время приходят. Но у меня паранойя
ЯНаПэПэ• 06 октября 2023
В моєму житті була така ситуація. Як ми не злетіли в кювет - не знаю. Просто дивом. Більше не їжджу вже 20 років автобусами. Боюсь
Гомосноб• 06 октября 2023
Не езжу с перевозчиками. Всегда еду большими автобусами, где 2 - 3 водителя.
когдадеЦкие• 06 октября 2023
Не боюсь. А вдень якийсь олень може врізатись на всій швидкості в автобус. Якщо говорити про комфорт, то більше потяги полюбляю. Якось їхали від родичів із Тернопільської області до Київа і ноги боліли. Ні розігнутись, ні повернутися, ні туалету. Не уявляю, як люди витримують значно довші поїздки.
Морожена_курка
• 06 октября 2023
Ответ дляAlexandra_rz
А дневные не рассматриваете?
ночной удобен тем что экономишь на отеле
приехал с утра и пошел куда надо
а дневной приезжает поздно
приехал с утра и пошел куда надо
а дневной приезжает поздно
Секс-Бомба• 06 октября 2023
В мене була така ситуація років 20 назад. Їхали бусом з Криму в Чернівці, водій сам, не брав ще одного водія щоб не ділитись заробітком, за км 80 до Чернівців заснув, прокинувся від того, що йому сигналили фура на зустрічній, на яку він виїхав., боюсь уявити, щоб б було якби той водій не сигналив, чи цей не зреагував швидко і не вернув машину в свою полосу без наслідків…
Морожена_курка
• 06 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
жесть
Не будь КакСвета• 06 октября 2023
Да, боюсь автобусами. Очень часто они попадают в новостные сводки с кучей погибших
Все і одразу• 06 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
а ракет не боитесь