Мейк-ап форева• 06 октября 2023

Порадьте лікаря. Чи існують випадки коли каміння в жовчному розчинялося?

Якщо є такі люди, поділіться, що для цього робили?
Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря, щоб можно було проконсультуватися з питання каменів у жовчному.
Дякую
Файна цьоця• 06 октября 2023
Пила Урсофальк чуть больше года, камень был 1 см. Растворила до 3мм и прекратила пить так как война началась. Надо хоть на узи сходить глянуть что там сейчас
размахер• 06 октября 2023
Камни разные бывают. От некоторых Урсофальк помогает
Губи з філером• 06 октября 2023
Спірне питання про розсмоктування. Знаю особисто людей, які в це вірили і каміння були жменька мілкого гравію, пили урсосан по 2 роки. То нічого не розсосалось і таки пришлося видаляти жовчний, але ледь спасли, вже запалення було сильне, за цей час дуже пошкодилась і підшлункова. То майже інваліди. Дієта і пігулки заспіль.
Вам лікарь в любому місті підходить?
автор Мейк-ап форева • 06 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
Вам лікарь в любому місті підходить?
Так, головне, щоб хороший, треба консультація
В гости звали?• 06 октября 2023
Ну і ультразвуком розбивають...
Диверсификация• 06 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
В мене брата сьогодні поклали в Києві в 3 лікарню з такою проблемою
Прізвища лікаря не знаю
В нього камінь застряг в протоці
І потяг за собою підшлункову
Цукор 17 зараз
Спробують роздробити
Якщо не вийде, то тільки операція і штучна протока
Так лікар пояснив
Але поки цукор не впаде, операцію не можуть робити