Скажіть, будь ласка, хто проходив марафон Обуховського, як вам - сподобалося?
Я не маю можливості ходити в зал, з червня тренуюся вдома. І хочу трохи змінити, але не знаю, який у нього тип тренувань?
відзвітую сама :)
так як до цього марафону треба було ще почекати, то я оплатила танці з жирками :) смішна назва сподобалась :)
ті танці, що там є, мені зовсім не сподобались. Танці - це весело, активно, якось вільно і енергійно. Ну я так думала. На жаль, тут я цього ну зовсім не знайшла.
Вони не підходять тим, хто вже трохи займався на групових, наприклад, бо погодьтеся, дивно, якщо тренер забуває зв´язку і замість цього довго топчеться і віджимається.
та й новачкам теж не підійде - сумно. Єдине, що сподобалось - це барре.
По меню - нормальне, зручне.
І ще, до речі, сподобались коментарі щоденні - дійсно, якось зараз саме для мене вони доречні.
Але я, взагалі-то розраховувала зовсім на інше.
По меню - нормальне, зручне.