Марина -dd09• Изменено 06 октября 2023

Хочу розвестись з чоловіком

Питання яке я повинна задати собі напевно.
Дратую чоловіка по всяким дрібницям. Після війни став жорстокішим хоть і говорить що любить. Іноді простягає руки, з народженням дитини це йому тільки за привід коли не подобається що я щось не так роблю. Раніше й без цього. Коли заводю тему за розлучення не вірить і думає що лякаю. Не хочу щоб дитина бачила нещасливу мене, кохання через його руки зникло, шо робити не знаю. Їхать знову на нуль і знову його пожалію бо робить для мене все...
Як наважитися? Перестати вірити і надіятися що зміниться. Став чужою для мене людиною
автор Марина -dd09 • 07 октября 2023
Ответ дляЖули-ули
1. Факт, що агресивного чоловіка ще більше «агресивить» війна. Виходячи з цієї інформації ми маємо розуміти, що рятувати потрібно не відносини зараз, а дитину і вас.
2. Факт, вам необхідно жити окремо один від одного, навіть коли він іде на фронт.
Будете ви при цьому в шлюбі, то вже від вашого кохання залежить. Ви можете намагатись впоратись з такою поведінкою. Обовʼязкова психологічна підтримка чоловіка, терапія та сеанси. Але ви при цьому не живете з ним. Це ви повинні закарбувати в голові.
Або таки розлучаєтесь. Тут вже від почуттів залежить. Будуєте своє життя вже без нього.
Моя думка така.
Дякую

медела• 07 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Написала щоб отримати відповідь, щоб задуматись остаточно. Ваша цілком задовільнила.
Вот честно, я в шоке с вас. Муж лупит, а вы пытаетесь надеяться что все изменится. День когда мужчина поднял на меня руку стал бы последним в наших с ним отношениях. Это в лучшем случае . Я в состоянии аффекта способна неизвестно на что . А вы терпИте, чего уж там. Бо семья, ребенку отец нужен, некуда идти , я без работы, не на что жить ,все наладится , я его люблю, он раньше был не такой.Выбирайте вариант.
медела• 07 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Все норм. У нас гойдалками. Як найде шось то я отримаю, не так скажу, не так зроблю не так відповім
мда, завтра тапочки будут стоять не в коридоре, а в комнате, на ужин не котлеты , а битки, попросите его мусор вынести. И тут на, подача в голову , нос, по почкам , как придется. Будете сидеть тихонько, успокаивать ребенка плачущего , и учить его как себя вести максимально тихо , что д папку не разозлить.Ладно свою психику не жаль, раз побои терпите, пожалейте психику ребенка. У него вся жизнь впереди
.Вы мама, или терпила ?
D_A_V• 07 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Як наважитися напевно
у вас уже состояние жертвы, жалеющей и оправдывающей того, кто ее бьет.
это пиз...ец, вам нужно лечить уже психику.
Дальше может быть хуже, может ненароком чуть сильнее ударить - и ты калека или умерла ( но может у тебя такое желание по жизни)