Барвіночка• 07 октября 2023
Ok, Google
Доброго вечора! Запримітила, що відсьогодні не спрацьовує ця фраза для пошуку та команд на телефоні, телевізорі. Раніше вимикали так телевізор, перемикали куда треба, не працює з жодного акаунту... хтось ще стикався з такою проблемою?
Барвіночка
• 07 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Не пользуюсь ней,даже не заметила бы
А мені як ліньки за пультом вставати, то користуюсь) а сьогодні як шалена звертаюся до того телевізора, а ніяк...
Алина-1240• 07 октября 2023
Ответ дляБарвіночка
))))))блин,заинтриговали,аж самой с теликом поболтать охота