Василина Семеніч• 07 октября 2023
Буде падати ціна на валюту?
38.40 білий, а синій 38.60 в обмінику
Результат:
вже голосів:
41 (73.21%)
Піде в гору?
11 (19.64%)
Буде дешевшим долар
4 (7.14%)
Брати євро
Lydmila408• 07 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
А що таке білий і синій?
Красивий.
З нарисованими бровями..
_amarantik• 07 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
А що таке білий і синій?
Белый - старый, синий - новый.
Дівка в намисті• 07 октября 2023
Ну мне всегда ’везет’. Куплю доллар, падает он, а евро растет. Куплю евро, то все наоборот(
Скокмоно - стокнуно• 07 октября 2023
Учитывая нашу супер экономику, где идет рост производства, вырабатываем кучу товаров с высокой добавочной стоимостью, которые экспортируются во все страны, стабильной политической ситуацией, то все валюты будут падать относительно гривны. Все американцы и европейцы планируют держать сбережения только в гривне.
Тоска в носках• 07 октября 2023
Ответ для_amarantik
Обычно в это время он растет.
Теж хотіла сказати. І до війни так було
Lydmila408• 07 октября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
І ще рієлтори мені подобаються,в яких недвига кожного дня росте,прям як у Кота Базилио на поле чудес.
Єдина Країна• 07 октября 2023
Да не будет скоро бумажек, ну неужели до сих пор непонятно? Вы думаете вас предупредят когда введут цифру? Останетесь с горой ненужных бумажек на руках. Золото скупайте!
Просто Фіфа• 07 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
золото теж не варіант, хто пробував купувати, не задоволені, ледь вернули те, що вклали
Єдина Країна• 07 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Это самый лучший вариант. Сейчас все страны пополняют свои золотые запасы. Как думаете, почему?
Таракашечка• 07 октября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ви зараз , що купуєте? Зорієнтуйте
Дай подивлюся• 07 октября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Та сама фігня. Все життя так. Самий перший раз так ’лоханулася’ ще в молодості. Повинна була бути ’здєлка’, домовилися на певну суму на конкретну дату: 11 вересня розплачуємося, дали залог. Передбачалося, що в цей день міняємо долари і віддаємо залишок. І тут упс: Америка, башні близнюки.... долар стрімко впав, ми вимушені були міняти значно більшу суму або втратити залог.
Аналогічно по життю, з недавнього: перевели гривні у долари, купляючи через банк і кладучі на депозит. Наче ж все вигідно, курс значно менший ніж напряму купляти. Підходить час зняття з депозиту: а долар коштує дешевше, ніж купляли ...... а нам потрібні гривні, щоб розплатитися за ремонт.
Ситуацій аналогічних безліч.
КокошинЭль• 07 октября 2023
Ответ для_amarantik
Белый - старый, синий - новый.
та вони ж зелені усі
english book• 07 октября 2023
Думаю що трохи згодом курс просяде. В нас війна в країні, і девальвація це цілком закономірна подія. Країни заходу підтримують нас. Без їх допомоги гривня вже була б десь під 90.Але вони зобов´язалися підтримувати нас на плаву, а не збільшувати наши статки. Тому в найближчий перспективі гривня не буде зміцнюватись. Але й швидко впасти їй не дадуть.
Значне падіння, на мою думку, відбудеться по закінченню війни. Коли значно обмежать надходження зовні. Тому керівництву країни потрібно зараз думати про економіку, стимулювання бізнесу та інші заходи.
english book• 07 октября 2023
Курс 37 тримається вже рік. Це досить довго. І зняли фіксований курс не просто так. Гривня трохи ослабне в перспективі. Наскільки? На це впливає як зовнішній фактор, так і політика НБУ. Тому щось прогнозувати не візьмусь))
Якщо помилюсь, то буду тільки рада.
Lydmila408• 07 октября 2023
Ответ дляenglish book
Керівництво країни думає про економіку і стимулює бізнес так,що хоч плач.
english book• 07 октября 2023
Ответ дляLydmila408
В тому то й біда. Допомога зовні не буде постійною. Маю надію що до них дойде, або підкажуть.