Сама купляю квіти• 07 октября 2023
Дуже прошу покажіть свої кухонні стільці- які вони мають бути? Діти 1.5 років
Моїм стільцям капець
Я купила з алі рік тому чохли та стіраю кожні 3 дні
Стільці без чохлів - стидно показати людям
Луноходик_Ик• 07 октября 2023
Ответ дляПолуничка
Может это давно было. Сейчас сыну кухню делали, стол стулья, так вообще в шоке от цен. Мебель и техника как полквартиры.
Стулья от 100 дол что-то приличное и более менее качественные
Так, дійсно ціни немалі зараз. В євро і в дол майже на тому ж рівні, в грн дорого виходить. Хоча, коли ми брали кухню в 19 році, то в 20 вона була в 2 рази дорожча.Купували в 21 році, не так давно. Ці прості стільці, їх стандартна економ лінійка. Ми нещодавно замовили полубарні, ті так - жабка трохи придушила)) Але нічого у других виробників не подобається. Якість цієї екошкіри просто не порівнюється з натуральною. З натуральною я мучуся.
Грушки-яблочки• 07 октября 2023
Ответ дляПолуничка
Что за стулья? Производитель?
Симпатичные)
Пост 26 писала, назву виробника не скажу, бо давно було )