Одні думки• 07 октября 2023
Допоможіть!! Проблема з підключення роутера до різних пристроїв
Проблема з підключення роутера до різних пристроїв, до телефона підключений, до двох ноутбуків не підключається, як тільки вимикаєш на телефоні підключення, на ноуті підключається вай фай. В чому проблема? Хто знає? Допоможіть будть ласка
english book• 07 октября 2023
Може там пріорітети задані?
Є щось таке в налаштуваннях, але не звертала увагу.
А раніше все добре було?
Якщо так, і ніхто не крутив налаштування, то просто скиньте до заводських, та налаштуйте заново.
А раніше все добре було?
Одні думки
• 08 октября 2023
Ответ дляenglish book
Може там пріорітети задані?
А раніше все добре було?
А як скидати до заводських?
english book• 08 октября 2023
Ответ дляОдні думки
А як скидати до заводських?
В мене в двох роутерах кнопка позаду. Її так просто не натиснеш.Треба зубочисткою, чи чимось таким.
Але якщо ви не вмієте налаштовувати роутер, заходити в його меню, то краще когось попросіть.