Доброго дня. Недавно почала користуватися айфоном, до цього завжди був андроїд і зіткнулася з такою проблемою, що телеграм не дає звуку сповіщень або дає через раз. Всі можливі налаштування провела, звуки кругом всі ввімкненні, а воно не дзеленькає, просто тихо висвічується повідомлення на екрані, а зверху перекреслений жовтий дзвіночок. Може хтось підкаже що зробити, розумію, що це й ніби не така вже й масштабна проблема, але мене це бісить інколи
Колгоспниця• 13 декабря 2024
Ну то у вас може в цій групі звук вимкнений
Зайдіть в саму групу та включіть сповіщення
Коник-стрибунець• 13 декабря 2024
аналогичная беда
в вайбере каждый пук бемкает
в телеге - через 10 раз, от того сообщений вообще не вижу - почему так - не знаю
в вайбере каждый пук бемкает
Новорічна пальма• 13 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
аналогичная беда
в вайбере каждый пук бемкает
Зачем? Шоб с ума сойти, админы отключают, а вам если надо зайдите и включите сами
Коник-стрибунець• 13 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
отключены групы вручную - но личные сообщения не слышу
могу случайно через сутки найти..
Колгоспниця• 13 декабря 2024
Ну то включіть, напевно у вас так , як наприклад у мене в цій групі. Але я сама все по вимикала, бо ці пілікання напрягають мене.
Новорічна пальма• 13 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
могу случайно через сутки найти..
Кнопку над звуковой поправьте
Коник-стрибунець• 13 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Кнопку над звуковой поправьте
не поняла
Ответ дляКолгоспниця
В тому то й діло що увімкнено в групі теж
Ответ дляКолгоспниця
Увімкнено в групі
Пэрисхилтонша• 13 декабря 2024
У меня пару дней в 13 про вайбер приходит и в ленте вижу , а захожу в вайбер в смс там нет ничего
Новорічна пальма• 13 декабря 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Память забита наверное
Грибной_Дождик• 13 декабря 2024
я так уже что только не делала, оказалось тупо кнопку случайно вниз) кнопка над громкостью, поняли?)
Грибной_Дождик• 13 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Кнопку над звуковой поправьте
а да) уже написали