Маю сечі• 07 октября 2023
Чим би віддячили колишньому чоловіку
Після розлучення не спілкувались, це було 6 років тому. На початку війни дуже сильно допоміг, зустрів на вулиці і спитав чим може допомогти, організував від’їзд, мене, дитини, моїх родичів і я йому залишила кота, зараз домовились що я приїду і заберу його. І хочу щось йому купити. Дякую за ваші ідеї, пропонуйте все окрім алкоголю.
Пузата Хата• 07 октября 2023
Спитайте прямо - можливо йому щось потрібне матеріальне?
Не секс бо то не треба ні вам ні йому.
Сливочная пенка• 07 октября 2023
Ну Ви ж краще знаєте свого чоловіка,хоч і колишнього. Буває щирого дякую достатньо і реально більшого не треба. Більше навіть може бути зайвим
ДеньгиНеСдаю• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Так
То він рятував свою дитину...
Ну підпишіть йому подяку тоді
Перловая Кашка• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Так
Нічим. Не думаю, що він щось чекає від вас. Або спитайте, може він щось особливе хоче з тої країни де ви зараз.
Маю сечі
• 07 октября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Незручно питати, але я б сама хотіла якось виразити вдячність
Я в Італії
ДеньгиНеСдаю• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Я в Італії
За що вдячність? За кота?
А ви заміжня?
Перловая Кашка• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Я в Італії
Та хто ж його знає. Я от свого питала, що йому треба, то замовив труси і шкарпетки😂 ну, не можу я вам таке радити))
Маю сечі
• 07 октября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
За що вдячність? За кота?
А ви заміжня?
Так, що глядів його
Поросенка• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Я в Італії
Ребенку финансово помагает? В жизни принимал участие? Может это он так хочет реабелиттроваться...а тут Вы со саоими ’ подарками’
Маю сечі
• 07 октября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Ахаха так таке не задарю)))
Поросенка• 07 октября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
А галстук и часы? )) или хотя бы чашку ( термочашку) ))
ДеньгиНеСдаю• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Так, що глядів його
Ого ,як все запущено...
Я думала,що ви вдячні за ,те що допоміг дитину врятувати. А тут кіт!
Можу брикнути• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Так, що глядів його
Ну купіть йому щось смачне з гостинців, можливо, щось з одягу цікаве, ви ж маєте згати розмір і смаки
Маю сечі
• 07 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Так, аліменти хороші
З віком сина став більш меньш гарним батьком
Маю сечі
• 07 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Я думала може італійських соусів різних і всяких їхніх вялкених помідорів і таке подібне
Сливочная пенка• 07 октября 2023
Ну купіть йому декілька пляшок оливкової олії хорошої,як варіант
Маю сечі
• 07 октября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ого ,як все запущено...
Ага, кіт мені як дитина
Поросенка• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Так, аліменти хороші
Ну тогда спросить, сем отблагодарить и прямо. Или сувенирный набор ( чашка, виски, сигара) может какой-то местныц деликатесс.
Поросенка• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
А он готовит или в ЗСУ? Может ему дрон нужен-а не специ...
Маю сечі
• 07 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Ні, не на війні
ДеньгиНеСдаю• 07 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Він же з котом.
Поросенка• 07 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Та ну, еда как-то странно, особенно для мужчины.
Поросенка• 07 октября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Він же з котом.
Так что, наличие кота это бронь? ))