Солоденька цукОрка• 08 октября 2023

Як обрати між старою і новою роботою?

Я вже всіх своїх задовбала, чоловік боїться навіть підходити до мене, бо ввесь час про це питаю.
Дівчатам тут раджу завжди обирати нову роботу, а сама не можу ніяк наважитись.
Наче і та погана, і ця погана. Єдина різниця у тому що на старій я вже три роки і знаю що робити, а на новій ще треба трошки часу на те щоб «влитися».
Як зробити вибір і не прогадати? Може є якісь «рецепти»?
АнтиТанкист• 08 октября 2023
Зачем менять шило на мыло?

автор Солоденька цукОрка • 08 октября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Зачем менять шило на мыло?
На старій роботі змінився керівник, наче нас не «просять» звідти, але працювати під керівництвом ідіота не дуже ок
Просто зваживши усі плюси і мінуси виходить що обидві «не фонтан», а третього не дано
Щастя-здоровля• 08 октября 2023
Понимаю вашего мужа, я принимаю решение быстро, и бесят люди, что не могут определиться. Вернее не сами люди, а когда они хотят совета.
Просто сравните все по пунктам, и выберете победителя.
Ответ дляЩастя-здоровля
Я йому сьогодні кажу «ти потім все одно будеш винуватий, просто скажи як мені зробити і все»😂
Не ведеться
осень харашо• 08 октября 2023
Де більше грошей?
Ответ дляосень харашо
Де більше грошей?
На старій

осень харашо• 08 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
На старій
В теперішній непевний час краще обрати гроші
МадамОхмури• 08 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Не ведеться
Всегда за свою жизнь перекладываете ответственность на кого-то? Идите на новую работу, при любом исходе будете недовольны.
Ответ дляосень харашо
цілком можливо що завтра йому стрельне і ми залишимося на голих окладах (усяке може бути), а на новому місці теж натовп бажаючих
Щастя-здоровля• 08 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Не ведеться
Даже не знаю, что тут сказать.
Вы же взрослая женщина. Просто примите решение, и не перекладывайте ответственность на мужа.
осень харашо• 08 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Не факт, що влиєтесь в колектив, ви не знаєте, які там підводні камені. Чи на новій є якісь кар´єрні перспективи?
Ответ дляосень харашо
Так, коли війна закінчиться, можна на керівну посаду претендувати, а поки є час навчатися і познайомитися з усіма
осень харашо• 08 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
І у чому полягає проблема? Чому не можете обрати?
Ответ дляосень харашо
Бо обидві погані
осень харашо• 08 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Бо обидві погані
Я б обрала гроші. Це синиця в руках, керівна посада ПІСЛЯ війни - журавель в небі
Ответ дляосень харашо
Дякую, я вас почула
ЯспАкойнаЯ• 08 октября 2023
Я люблю проверенное, вышла на новую и бежала через три месяца
осень харашо• 08 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дякую, я вас почула
Хай щастить!

Ответ дляЯспАкойнаЯ
А що пішло не так?
ЯспАкойнаЯ• 08 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
А що пішло не так?
Шалені навантаження були, я нічого не хотіла