Любимка-анонимка• Изменено 08 октября 2023
Серед ваших знайомих та родичів чоловіки 50+ йшли чи вертались?
Від дружин/до дружин?
Маю багато прикладів серед близького оточення, коли гуляли на стороні років до 55 (навіть 60), але в більшості все одно вертались до дружин.
Знаю лише одну пару, яка розлучилась з кінцями, так як коханка «застрибувала в останній вагон» і зробила все для того, щоб одружити на собі та народити дитину (а тому чоловіку вже було під 60 і дитину таки народили).
Цікаво, як серед ваших близьких?
Ще помітила, що жінки у 99% пускають чоловіків назад. Перед цим, як годиться, влаштовують скандали, викидають речі. Знаю родичку, яка розлучилась, всім родичам розповідала, який чоловік негідник, але зрештою вони помирились та живуть разом.
Ці жінки - цілком реалізовані (не домогосподарки), але…
От не чула таких історій, щоб жінка гуляла, а чоловік благав її повернутись.
В жінок це масово.
Цікаво, як серед ваших близьких?
В жінок це масово.
Любимка-анонимка
• 08 октября 2023
Ответ дляАпофиозная
У 99% пускають назад?
Ваше оточення ганчірки?
Я б так не сказала. В плані реалізації, карʼєри - все є.
Ви не забувайте, що це - верхівка айсбергу, так сказати. А скільки ще таких родин, які замовчують та ніхто не знає? Погуляв та й повернувся тихенько. Жінка посварила «для порядку» і далі собі живуть, ніби нічого й не було
ДаЗдраПерма• 08 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Навіщо вам ці данні? Вас кинули і ви очікуєте, коли повернеться? Повернеться, коли коханка захоче.
Вся така шо куди там• 08 октября 2023
Не уявляю, як такого назад прийняти. Старий козел на старості вирішив наїбатись, а потім до жінки повзе, щоб та обслуговувала.
БлинчикБезСметанки• 08 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Да
ДаЗдраПерма• 08 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не знаю таких жінок дурних.
Не кую, не мелю• 08 октября 2023
Це у вас вибірка якихось ще ’радянських’ родин, авторе. В мене оточення молодше, ніхто в відкриту не гуляє (може й зовсім, це я тому написала, що напевне не знаю), жодних скандалів та розлучень. Дехто має секс на стороні, але зазвичай то сімейні люди, яким не треба розлучень, скандалів й пліток. Я про представників обох полів говорю. А як хтось розлучається й одрудужується вдруге, то з якого б дива він /вона потім верталися, як і них є нова родина?
Щедрик• 08 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ну а якщо жінка не розуміє навіщо жити, якщо нема кого обслуговувати?
В шоколаде• 08 октября 2023
А зачем мужика назад пускать? Ход конем: увести любовницу у бывшего!)
Ні за холодну воду• 08 октября 2023
В 50+ я б і мови нема,що б пустила назад.Нащо він мені в такому віці треба на доглядання.Хай йде собі щасливо з своїми тараканами і болячками,мене цікавить тільки я сама.
Не будь КакСвета• 08 октября 2023
Жінка назад не прийняла, але сестра з меншим братом спілкується
Ноунэйм• 08 октября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Как вариант. И это единственное, что оправдывает. Отомстить обоим причём, если есть такая задача и это принесет удовлетворение)
Лялькодзьоб• 08 октября 2023
Родственник ушел от жены, не из-за измены, а просто заи..пало. до этого лет 10 бизнес у него был в упадке, денег не приносил почти, к ней никакого внимания, бухал каждый вечер по полбутылки водки сам, короче - выгоняй и живи счастливой. Но нет, она всеми силами пыталась вернуть. Он подал на развод. Если бы он вернулся - она бы приняла без разговоров. А он съехал от нее на съем, бизнес в гору пошел, пить перестал, считает, что она была проблемой в его жизни
Соседушка• 08 октября 2023
Я себя не на помойке нашла.
Если б ушел - только б жалел.
У меня всенла было и есть море воздыхателей)
@мне 50 лет
Если б ушел - только б жалел.
@мне 50 лет
Удальонка• 08 октября 2023
Чоловіки не стільки боятися зрад, скільки публічного приниження. Не бігають і не благають, якщо є розголос. Якщо ж дружина загуляла, але ще ніхто про це не знає, то цілком можливо, що дома за закритими дверима чоловік благає жінку не йти і не розлучатися.
Апофиозная• 08 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не знаю жодного такого випадку
Тепличная• 08 октября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Так автор и пишет о людях 50+. Конечно, они родом из совка. И когда люди расходятся в 30-40 - это совсем другое, чем в 50-55. В 55-60 лет пристарелый мужик уже мало кому нужен будет, если он ушел к молодухе. Вот когда молодуха пинок под зад даст, тогда и просятся назад к своим.