Витворунка• 08 октября 2023

З чого починаються зміни на краще?

Дивлюсь навкруги і розумію що то 3,14здець що коїться, і в душі таке, і в хаті, куди не кинься, усюди срака.
І хочеться бути інакшою і жити в інакшому світі.
Як прийти до гармонії? Як знайти себе?
Точно розумію що прямо завтра, в одну мить краще не стане, треба час і робота над собою. А з чого починати?
Ms. Любмая жена• 08 октября 2023
Забейте.
Наслаждайтесь моментом.

Файно Замало• 08 октября 2023
Изменить привычки, которые тянут вниз и нарушают эту гармонию в доме и в душе, возможно изменить окружение, увлечение
So_so• 08 октября 2023
С уборки. Это всегда работает.
Колгоспниця• 08 октября 2023
Автор нічого не зрозуміла що 3 14 яка срака ?
автор Витворунка • 08 октября 2023
Я сьогодні купила собі нові черевички, маю серйозні наміри, піду трусити шафу, бо оце «нічого вдягти і нікуди складати», немає вже чим дихати, усюди якийсь хлам, а реально носиться одне й те саме
автор Витворунка • 08 октября 2023
Ответ дляКолгоспниця
3,14 - це число ПІ
So_so• 08 октября 2023
Ответ дляВитворунка
Так и есть. Освобождаете, очищаете пространство и это всегда даёт энергию.
Акуна_Матата• 08 октября 2023
Ответ дляВитворунка
Мне тоже помогает уборка, легче дышать.
Ещё от чистоты в квартире у меня поднимается настроение, когда мне очень грустно я начинаю убирать.
Ещё помогает время для себя
автор Витворунка • 08 октября 2023
Ответ дляSo_so
С уборки. Это всегда работает.
Я чогось теж так вирішила, порозгрібаю наскільки вистачить сил, і помиюся, якщо наснаги вистачить, бо то вже щось з психікою мабуть, не можу себе примусити помити голову, прийняти душ

So_so• 08 октября 2023
Ответ дляВитворунка
Обязательно. Выбрасывайте всё лишнее и пригодится когда-нибудь. А мыться в чистой свежей ванной вообще удовольствие.
интайм_не_предлагать• 08 октября 2023
Правду пишуть, почніть з викидання хламу і прибирання. Потім трошки часу для догляду за собою, примусово хоч по 20 хв кожного дня. І почніть читати книгу по вечорах, по пару сторінок перед сном. Але головне ви вже зробили, прийняли рішення)