П´яна вишня• 09 октября 2023
Діла. Хто був?
Усім привіт. Скажіть, будь ласка, у лабораторії Діла хто був? Результати правдиві?
Вкуси мене• 09 октября 2023
пам’ятаю тут тему що сінево знайшли ракові клітини у хлопчика
потім перездавали аналізи пару раз в інших і не знайшли
а таки виявилась лейкемія у нього (
коротше хз як воно і що. Ходжу в ділу поки що.. хоча сінево ніколи також питань не викликали..
а таки виявилась лейкемія у нього (
ЛюбимаЯНЬ• 09 октября 2023
Ответ дляВкуси мене
мені не смішно, сама зараз здаю аналізи, вже тисячі на 3
так і де ви перездали і чому думаєте що саме там правдиві?
Думаю, що правдиві, бо результати двох перезданих аналізів зійшлися і лікарка сказала, що це вже інша справа. Рьодгера і сінево