П´яна вишня• 09 октября 2023
Діла. Хто був?
Усім привіт. Скажіть, будь ласка, у лабораторії Діла хто був? Результати правдиві?
ЛюбимаЯНЬ• 09 октября 2023
Ні, останнім часом пишуть в результатах таке, що на голову не налазить.
Додаю напруги• 09 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не раджу туди йти.
Вкуси мене• 09 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
а чиї результати налізли?
СкокоМнеДадите• 09 октября 2023
Та, що найближча до мене, нормальна.
Медсестра дуже обережно бере кров, не боляче.
А от Сінево біля нас не дуже.
Ціни практично однакові. До решти далеко їхати.
А от Сінево біля нас не дуже.
П´яна вишня
• 09 октября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Не раджу туди йти.
Мені дала лікар туди направлення, тому доведеться..
Пушка заряджена• 09 октября 2023
Сдаю только в Диле, подруга -медик говорит, что могут писать что угодно.
Я на хвилинку• 09 октября 2023
Сдаю в диле, вроде все ок пока было. В отличие от синево, о которых слышала много плохих отзывов, да и сама сталкивалась.
Ананомчикус• 09 октября 2023
сегодня была в диле без направления... и дальше буду ходить
синево - нет категорически
Бабка-ежика• 09 октября 2023
Ответ дляП´яна вишня
Ви можете з тим направденям піти в любу лабораторію яку забажаєте ;)
Бабка-ежика• 09 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Про любу лабораторію багато як негативних, так і позитивних відгуків. Я сама працюю в лабораторії, раніше в синево, зараз в іншій ;)
ЛюбимаЯНЬ• 09 октября 2023
Ответ дляВкуси мене
а чиї результати налізли?
Вам смішно можливо, а я чуть з глузду не зʼїхала. Моя лікарка порекомендувала перездавати. І добре, бо лікувалась би, а могла би гірше зробити
Идууу--уууу блин• 09 октября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Здаю тільки в Сінево аналізи з 2015 року. Завжди задоволена, ні разу не було нічого поганого. І вся моя сімʼя, родичі і друзі теж там здають
П´яна вишня
• 09 октября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Не доведеться, якщо ви вирішите піти в іншу лабораторію.
А проблем не буде з лікарем?
П´яна вишня
• 09 октября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Та, що найближча до мене, нормальна.
А от Сінево біля нас не дуже.
А за якою адресою ви здаєте?
СкокоМнеДадите• 09 октября 2023
Ответ дляП´яна вишня
А за якою адресою ви здаєте?
На вулиці Празькій. Точну адресу зараз не гляну, далеко комп´ютер.
На цій вулиці вона одна.
Ще є на Гагаріна (зараз Каденюка), поруч Діла і Сінево. От з Сінево там у мене були нюанси.
Діла там більш-менш, але я відчуваю, як кров беруть. На Празькій набагато акуратніше.
На цій вулиці вона одна.
Экспертиза• 09 октября 2023
Ответ дляП´яна вишня
А проблем не буде з лікарем?
Якщо будуть, то міняйте лікаря.
Аделина-a7e8• 09 октября 2023
Ответ дляАнаномчикус
синево - нет категорически
Почему? Никогда не было проблем из Синэво. Единственная в Украине лаборатория, которая действительно работает и имеет оборудование по европейским стандартам.
Мені в ендокринологічному центрі дали направлення. Вгадайте куди? Звичайно ж в Ділу. Коли вже пройде ця пора домовленостей і грошей в конвертах, аби до вас ходили....
П´яна вишня
• 09 октября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
На цій вулиці вона одна.
Дякую
Не кую, не мелю• 09 октября 2023
Не рекомендую Діла. Зіпсувалися.. Хоча раніше я туди постійно ходила
Джинци на Флісі• 09 октября 2023
Обслуговування нижче плінтуса, якість теж. Раніше було краще, а зараз ніби щось трапилося з ними
Чорт і Шо• 09 октября 2023
Ні, мені завищили показники в 7 разів.. Перездавати довелося ще у двох лабораторіях, щоб розуміти ситуацію цілком. Купа коштів і часу...
Вкуси мене• 09 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
мені не смішно, сама зараз здаю аналізи, вже тисячі на 3
так і де ви перездали і чому думаєте що саме там правдиві?