Кастрюлька• 09 октября 2023

Потяг 054К Перемишль-Київ. Як купувати?

Всім привіт, порадьте по даному потягу. Я сьогодні рівно у 8:00 намагалась купити квитки, оновлювала застосунок, але даного потяга не було, були тільки інтерсіті 2 шт. Я так постійно оновлювала включно до 9:24, а потім цей потяг з"явився, але було тільки 7 квитків верхні полки, я зразу купила 2 квитки і після того знову зник даний потяг... а інтерсіті залишились.. Це завжди так на нього?
Крим мій• 09 октября 2023
Біда, думала це лише влітку таке...паскудні перекупи атакують сайт Укрзалізниці, і потім продають ці квитки ВДВІЧІ дорожче. Паскуди
В серпні теж так чатувала на квитки....потяг не висвічувався, а через пів години всі квитки продані
неДодекаэдр• 09 октября 2023
ХЗ как они успевают купить билеты. Тоже самое было. Некоторые умудряются выкупать на двоих одно купе, но как? Когда застосунок неактивний
Ясамаякрасивая)• 09 октября 2023
якщо ви сьогодні намагались о 8-й, значить пробували взяти на 28 жовтня?
це субота, на вихідні дні квитки дуже швидко розбирають, і можливо застосунок гальмує бо дуже багато людей намагаються купити і гальмує база
fishcka• 09 октября 2023
Ответ дляКрим мій
наче ж УЗ перекупам дуже ускладнила життя. змінити ПІБ квитка неможливо, і здати його назад можна тільки в фізичній касі. як вони тепер це прокручують?
автор Кастрюлька • 09 октября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
зрозуміло, дякую. можливо
ГугелП@лАмался• 09 октября 2023
Ответ дляfishcka
Мені теж цікаво, як прокручують це. Але багато де читала, що у перекупів є все з квитків
cvetyk• 09 октября 2023
От мені цікаво де ті перекупи продають квитки? Я нещодавно купила квиток у зворотньому напрямку від потрібного, і через обмін втратила 100 грн, хоча могла продати
Полтавська галушка• 09 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
зрозуміло, дякую. можливо
Зачем мучаетесь, купите на интерсити до львова, со львова масса поездов в киев
Ясамаякрасивая)• 09 октября 2023
Ответ дляcvetyk
іноді так вкрай треба буває що я б і купила, але теж не знаю де :)