Атятя_тётя• 09 октября 2023

Кто ездит поездом Киев -Перемышль -Киев зайдите, пожалуйста

Дівчата, підкажіть пліз
1. В Перемишлі приїздим рано. Потім пишуть ще година на кордоні. Оце очікування і прохід кордона - це на вулиці, на ХОЛОДІ? ЧИ з вагона виходиш і йдеш де тепло?

2. Обратний путь. Як проходити кордон? Це треба за який час в Перемишлі бути, якщо хочу купити купе о 13,45 з перемишля..
Бо купила електричку в Кракова, що в перемишль прибуде о 11,45. Тепер думаю чи встигну на 13,45..

Дякую!
буреЛОМКА• 09 октября 2023
1 Черга на вулиці
2 Поїзди затримуються до години, це норма для них. За 2 год встигните, черга на вулиці, поїзд мав би почекати, нас чекав
Стебель березы• 09 октября 2023
Я їхала рік тому, літом, надворі більше двох годин стояла черга. І майте на увазі, польські поїзди і електрички майже завжди запізнюються. Мені польські друзі купували квитки так, щоб був великий запас, більше 4 годин.
буреЛОМКА• 09 октября 2023
Перші вагони приходять на митницю відповідно найшвидше, врахуйте це, менше мерзнути
Верочка 100%• 09 октября 2023
На улице.
2 часа хватит, даже если задержится. В крайнем случае сообщить проводнику что вы на пересадку, второй поезд будет ждать
KROX@• 09 октября 2023
1. На вулиці
2. Немає сенсу приїздити рано і чекати на вулиці,бо начинать перевірку за40 хвилин жо відправлення, прийдіть за 15-20 хв, встигните
автор Атятя_тётя • 09 октября 2023
Дякую, отже треба одягатись тепло..
Не знаю які там перші вагони, взяла там, де швидше розкуповували, подумала може люди знають, і буде перші.. там номери 27, 35.. таке..

В ту сторону в мене 4 години між прибуттям і фліксбасом, може встигну

А обратно канеш..
автор Атятя_тётя • 09 октября 2023
Ответ дляKROX@
1. На вулиці
Перевірку це ви саме про паспортний кордон і все таке? Там всі вагони разом вже йдуть?
Железобетон• 09 октября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Дякую, отже треба одягатись тепло..

А обратно канеш..
номера 27,35 и т.д. в каждом вагоне)))
Пацелуйнитуда• 09 октября 2023
Я ездила 2 раза из Перемышля в Киев и 2 раза была задержка отправления, поэтому успеете.
KROX@• 09 октября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
З перемишля тільки паспорти перевіряють, чемодани-в одно з 100.
А при прибутті з україни вмпускають повпгонно, з 1,довго, тому що всі речи через сканер проганять, ми, наприклад , були в 5 впгоні і вийшли через 1,5 години
автор Атятя_тётя • 09 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
номера 27,35 и т.д. в каждом вагоне)))
Ну номери вагонів маю на увазі.
Взяла 27 вагон наче) там швидше розбирали квитки чім в 35 )
KROX@• 09 октября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ну номери вагонів маю на увазі.
Проситесь выйти раньше, иначе есть риск опоздать
KROX@• 09 октября 2023
Если что, я писала про интерсити, там 56 чел в вагоне, у вас будет быстрее, но все таки 27 вагон...
автор Атятя_тётя • 09 октября 2023
Ответ дляKROX@
Там 27 був самий нижчий номер вагона, може і немає в тому потязі вагонів 1,2,3..
KROX@• 09 октября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Та млже, будети діяти по ситуації
Залізна пані• 09 октября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
можете сидеть в поезде, когда очередь исчезнет, виходите