Скорая помощь• 10 октября 2023
А вас теж бентежать новини? Нащо їх дивимось?
Давайте конкретно без політики, а за психологічний стан
Переглядаю оці жахливі відео, серце зжимається, прям відчуваю як змінюється мій психологічний стан, важко. Але своїми переживаннями нічого не змінюю, просто гірше себе почуваюсь
Як ви справляєтесь, чи наганяєте смуту на близьких? Чи самі прокручуєте? Чи відволікаєтесь? Як?
Ленне-Рейма• 10 октября 2023
Сьогодні відписалась від всіх телегр каналів , крім Ванька, щоб хоть знать куди летить якщо що. І купила біфрен. Не справляюсь.
Шкварочка• 10 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
понимать к чему готовиться, прикидывать что из этого будет и какие исходы возможны. Явнеполитики - это удобная стратегия наших соседей, еще называемая тактикой страуса. Только пока голова в песке - в жопу может кто-то больно клюнуть.
Ой я Вас умоляю, сильно Вы там подготовитесь и просчитаете, только силам всевышним известно что будет и как