Усатая полосатая• 10 октября 2023
Лейкоплакия слизистой рта. Как лечить?
Возможно у кого-то есть опыт успешного лечения данного заболевания. Поделитесь, пожалуйста. У мамы выявили это заболевание. Мажет, прикладывает, несколько раз удаляла жидким азотом. На время помогает, а потом ранка снова воспаляется. Ищем в Киеве клиники и специалистов к которым можно обратиться с данным вопросом.
Забрызжу ядом• 10 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ні
Скільки мамі років, чи давно в неї менопауза?
Усатая полосатая
• 10 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
67 років, менопауза дуже давно
Забрызжу ядом• 10 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
67 років, менопауза дуже давно
Напевно окрім хірургічного лікування (азотом) треба приймати вітаміни групи В на постійній основі та курсом віт А. Мамі таке призначали?
І ще важливо пролікувати ШКТ якщо є проблеми
Карієс, пародонтоз проліковані?
Усатая полосатая
• 10 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Карієс, пародонтоз проліковані?
Вітаміни іноді приймає. Групи В приймала, але не на постіній основі, А приймала місяць, потім через деякий час знову місяць. Нажаль є проблеми з ЖКТ, жовчний, є викид жовчі (жовчний рефлюкс). По стоматології пролікована.