Невгамовна шахиня• 10 октября 2023
Рівень проживання
Чи сильно змінився у вас рівень доходів і життя з початку війни і на чому тепер доводиться економити і собі відмовляти? В мене наприклад вже давно не купується червона риба, тортики. Тепер беру таке з чого можна зробити випічку щоб вистачило на довго. Продукти слава Богу більшість свої
Заздрість то погано• 10 октября 2023
Нет. Увеличился. Хотите и вашего мужа пристроим? Много вакансий. Купянск
Невгамовна шахиня
• 10 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Його поки не беруть, має відстрочку по здоров´ю і обставинах, нехай вдома поки допомагає)
Заздрість то погано• 10 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Верим. Угу
Гадаю_По_шнуркам• 10 октября 2023
Кардинально. Ничего не покупаю практически. Сижу на шее у родителей ((
Указка• 10 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Ой...пристроїльщики
Небось здриснули десь в Мукачево пересидіти і геройствуєте
Булку Дай• 10 октября 2023
На те що ми їмо не вплинуло. Багато не жили. Але і не бідуємо. Всі живі здорові це зараз велика розкіш
Уровень жизни на сегодняшний день не изменился (хотя в начале войны просели сильно). Но выросли потребности: многое в машине пришло в негодность, много донатим, дочь пошла в школу и больше денег тратиться на одежду/обувь/кружки, так как в школу ходит в официальном стиле. А еще много потратили на обустройство комнаты школьницы: парта, дорогущий шкаф, шторы, освещение. Не говоря уже о канцтоварах.
Путающаяся• 10 октября 2023
Рівень збільшився, в Німеччині нам безкоштовно дають їжу, часто делікатеси, як то авокадо, червону рибу, прошутто, і працювати непотрібно, виплати великі, живемо у будинку безкоштовно, тож гроші витрачаємо на подорожі, брендовий одяг, ресторани 😂😂😂😂
БершкомангоЗар• 10 октября 2023
Жопа полная,доход упал в 3 раза,на телок теперь почти не трачусь,экономлю, ну ничего,прорвемся
Заздрість то погано• 10 октября 2023
Ответ дляУказка
Ой...пристроїльщики
Хотите , вместе посидим?
Белоснежко• 10 октября 2023
Доход в гривне остался прежним. Сами понимаете,что уровень жизни упал минимум в половину
Тирамісу на терасі• 10 октября 2023
В Украине в первый день ушёл в минус. Остались оба без работы. Выехали. И стало лучше
Викачую яйцями• 10 октября 2023
До войны тратили на ремонт, на технику , а теперь негде и некуда.
Так что расходы сократились , а доход вырос за счёт боевых мужа.
Синди Кроуфорд• 10 октября 2023
Збільшився, бо працюю з іноземцями.
Але стала відкладати, чого не робила раніше.
куркулиха• 10 октября 2023
Доходи і витрати зросли , але рівень залишився таким самим, просто переїхали і змінили роботу