Благоуханочка• Изменено 10 октября 2023
Ну, и как выбрать того репетитора?
На что смотреть?
Что спрашивать у него?
Смотрю на фейсбук пост, рекомендуют там репетиторов, ну и как из них выбрать? Кроме цены))
Вообще не понимаю .
Делитесь, как вы выбирали.
Бо всё, у меня терпелка закончилась.
Прибью товарища..
Правда, на того же репетитора еще и уговаривать придётся..
Что спрашивать у него?
Вообще не понимаю .
Делитесь, как вы выбирали.
Бо всё, у меня терпелка закончилась.
Прибью товарища..
Купи слона• 10 октября 2023
Я выбирала, что ближе к дому и дешевле. А потом уже у тех спрашивала об окнах. Может не быть места на удобное Вам время
Благоуханочка
• 10 октября 2023
Ответ дляКупи слона
Не, я онлайн хочу.не будет мой никуда ходить
Купи слона• 10 октября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Тогда не знаю.
Онлайн учебу я вообще не признаю.
Околовита• 10 октября 2023
Я выбирала частично по фото, потому что по лицу видно в целом, что за человек. Ну и в принципе как себя подаёт, как строгого учителя или нет. Плюс, выбирала тех, кто составил подробно перечень услуг, а не так - преподаю предмет, звоните. А подробно описал, с какими классами работает, на что делает упор, какие методики использует. Ну и личный созвон, уже по разговору понятно. Когда я говорю, что ребенок стеснительный, к ней нужен лояльный подход, а мне - я жёсткий учитель, у меня всё строго, то ясно, что нам не по пути. А там уже после первых двух занятий ясно - или ребенок хочет идти на уроки или нет. Если нет - меняем, но в 90% случаев я находила с первого раза.
Творю чудеса• 10 октября 2023
Я на букі шукаю зазвичай. Або по відгуках знайомих. Берете пробний урок - це загальна практика, він безкоштовний. Можете бути присутні на уроці. Якщо підходить дитині і вам - продовжуєте займатись, якщо ні - шукаєте далі. По-іншому ніяк, мабуть :)
західний_діалект• 10 октября 2023
“на того же репетитора еще и уговаривать придётся..” - з таким настроєм не вийде навчання, тому не морочте голову репетитору. Він не всесильний.
Раз одела не бу• 10 октября 2023
ціна, зовнішній вигляд, вік і як веде себе під час розмові. В сина було декілька репетиторів з англійської, була одна ніби адекватна - але сину не сподобалась, і після першого уроку без пояснень сказала що займатися з ним не буде... З вересня онлайн репетитор з хімії - з першого разу витягли приз )) Чудовий викладач, син задоволений як пояснює і розжовує, нагнали багато з того, що в школі не міг зрозуміти минулі роки. І займається з сином трохи більше ніж ніж було зазначено спочатку, на хвилин 10 а то і 15-ть може продовжувати пояснювати якщо йому не доходить.
Знайшли як і всіх попередніх репетиторів на Букі
Пушап Мі мі• 10 октября 2023
Я теж не розумію, як їх вибирати. Був 1 рік репетитор по англ. мові. Потрібно активно було допомогти дитині, так як навчається зараз в анг.школі. Займались 3 рази на тиждень. Щось вони там все по одній книжечці працювали, не розмовляли....Змінили на іншого, тут рекомендували. Займається 4 місяці і як от оцінити ті уроки? Урок анг.мови тут взагалі інший, вони не вчать правил і т.д. Тобто щоб зрозуміти по оцінках. Як зрозуміти, що репетитор добрий?
Ответ дляПушап Мі мі
А по школе? По школьным занятиям не понятно?
Это оценки в школе не ставят вы имеете ввиду?
Пушап Мі мі• 10 октября 2023
Ответ дляPelmeshek
В англійській школі дещо інша методика викладання цього уроку, мова і література, як один предмет. Читають, відповідають на питання, пишуть твори. Тобто не вчать, як укр.мову, правила, підмет, присудки, іменники........А завдання репетитора навчити саме писати, збільшити словарний запас. Тому, чому місцеві діти знають з народження. Тобто англійська школа в цьому не показник.
Ответ дляПушап Мі мі
Гипотетически, если ребенок доволен, то препод уже хорош с вероятностью в 90%. А разговорку вы можете и сами проверить, и письмо тоже. Там тетрадь есть, если уклон на письмо. И слова значит должны быть, которые изучает.
Я после занятия смотрю тетрадь, опираясь на ту тему которую учили - вплоть до следующего занятия спрашиваю слова/ фразы. Потом их в жизни применяю повседневной с ребенком. Может вам что-то с моей писанины пригодится. (На истину метода не претендую, но два года преподавала, немного вкусила изнутри так сказать)
САМ_ТАКОЙ• 10 октября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Зато денег заработает. Это же его конечная цель
Пушап Мі мі• 10 октября 2023
Ответ дляPelmeshek
Спасибо. Тоже листаю тетрадку, вижу и слова, что учат. Но вот меня в ступор ввело, что дочке 14 лет. И вот смотрю, что учат Present Simple. Ну как так? При знакомстве с ребенком репетитор сказала мне, что знания есть и нормальные. Как здесь экзамены сдавать, если только начало? Да и в укр.школе. Дочка говорит, что с каждым репетитором ты будешь начинать сначала. Не понимаю этого((
Колупалочка• 10 октября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Их можно заработать без нервотрепки. Когда ребенка заставили заниматься, то такой урок малоэффективен и не доставляет удовольствия ни ребёнку, ни учителю. Я попрощалась с таким учеником неделю назад. Его место уже занято
САМ_ТАКОЙ• 10 октября 2023
Ответ дляКолупалочка
Хорошо, если репетитор на расхват, а если куча свободных мест, то выбирать не приходится
Ответ дляПушап Мі мі
Все нормально. Во первых это дело с каждым годом один фиг мы повторяли. Т.е. переходим на уровень выше и все равно с презента начинаем год. Просто конструкции сложнее идут, набор слов добавляется. Прослушка уже беглее.
Короче то что из года в год будет повторяться время - не пугайтесь. Это делается чтоб в голове из времён каша не образовалась.
Дети ещё и забывают. Они не мотивированы, практики ежедневной нет (но это я о нас сейчас говорю), а у вас она есть - это вообще небо и земля.
Главное только чтоб препод двигалась, а не три месяца на презенте сидели.
Пушап Мі мі• 10 октября 2023
Ответ дляPelmeshek
Большое спасибо за подробный ответ. Немного успокоили меня. Будем дальше учиться))))
КараПузовна• 10 октября 2023
Репетитор должен подойти вашему ребенку
Я так свою таскала, а она ей не нравилась, пол-года потратили, а потом стали менять, нашли своего
Швабристка• 11 октября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Поділіться,будь ласка, вашим репетитором з хімії
Швабристка• 11 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А що дитина Ваша говорить?
Ви знаєте, можна працювати по шкільній програмі,а можна за програмою репетитора. Зазвичай, ’ якісні’ репетитори не йдуть по шкільній програмі.
Ну і оцінки,то не показник взагалі) у мене у сина в2, англійську знає найкраще з усіх в класі,але може не вивчити якісь слова, і оцінка погана))
Швабристка• 11 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Щоб навчитися писати,спочатку треба підмети,присудки і т.д.
Пушап Мі мі• 11 октября 2023
Ответ дляШвабристка
А що дитина Ваша говорить?
Я в дитини запитую, як тобі репетитор. Відповідає, що подобається. Але і минулий їй подобався. Запитую, як в порівнянні, то так, останній краще. Хоч говорить майже без акценту і впевнено. На оцінки я і не орієнтуюсь. І так, репетитор знає, що перевагу ми надаємо англійській школі. Тобто не українська шкільна програма повинна бути. Я надіслала навіть те, що вони будуть проходити в цьому році тут. І якось цей Презент сімпл мене насторожив.
Ms. При теле• 11 октября 2023
Я пішла на Пріплай, обрала там україномовних репетиторів потрібної мови, послухала відеоролік і зупинилася на тому варіанті, який розуміла найкраще.
Швабристка• 11 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ви знаєте, Present Simple це не українська шкільна програма, це вивчення англійської)) ну і ще питання: як довго вони сидять на Present Simple? Вчать тільки цей час? І нічого більше? Ви писали,що декілька місяців вже займаються, щось ще вчили,окрім презент сімпл?
Пушап Мі мі• 11 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Та тільки почали вчити, 2 заняття. До цього були артиклі (довгенько вчили), закінчення множин....Це, що я бачила.