Дама_с_коготками• 10 октября 2023
Смотрите, пока такое в мире происходит
У нас затишье с ракетами во многих городах сейчас, заметили, что давно не было тревог?
Ответ дляРойЛеля
Якщо про Київ, то да. З 21 вересня не було обстрілів. Сама, як на голках, щодня вже
Змінили тактику. Зараз їм треба блокувати контрнаступ на півдні, тож склнцентрувалися на цьому.
Можливо тепер концентруватимуться на енергетиці.(що ім це дасть на півдні? Раз холода, то що, констрнаступ всьо, блокувать не треба..) придурошні🤷♀️
Не чіпай - вб ю• 11 октября 2023
Це мабуть у Києві, бо дійсно давно не було тривог. Але канал ТГ Тривоги по Україні працює щоденно, постійно нові бачу там меседжи
Margonails• 11 октября 2023
Ответ дляOllka
В Києві остання тривога була 2 жовтня рано вранці.
Перед нею 29 вересня
9 октября в 00.13 была в Киеве и области тревога,но не долго...