СБУ викрила підозрюваних в коригуванні удару по селу Гроза.
За даними слідства, підозрювані - колишні місцеві мешканці, брати Володимир та Дмитро Мамони 30 та 23 років. Під час окупації регіону працювали на ворога. За це вони отримали посади в силовому блоці окупантів, а пізніше - втекли до рф.
Втім, зрадники продовжили спілкуватися з місцевими, від який і дізналися про перепоховання нашого героя та поминки. В результаті місцеве кафе було зруйноване ракетою "Іскандер", загинули 53 людини, за словами місцевих - цивільні.
Результат, мерзоти ..