Редисочка• 11 октября 2023
прийшла дивна посилка, допоможіть визначити звідки? фото
Прийшла міжнародна посилка на Укр пошту, я нічого не замовляла... віддали за номером телефону, посилка в пакеті, як звичайно приходить з аліекспрес.. В пакеті була зім´ята коробка від мишки комп´ютерної, а в коробці шматок металу... Що це може бути?)) Як відслідкувати ?
Боневтікла• 11 октября 2023
Ответ дляРедисочка
я от теж думаю, можливо повинна бути мишка, але я її не замовляла..
Аліекспрес може надсилати і в коробках від чогось іншого, таке буває.
Чарівне зіллячко• 11 октября 2023
Ответ дляРедисочка
ну кожен судить по собі
Ну так ви її ж забрали, а воно не ваше.
Вже в і мільйон разів спитали - навіщо ви забрали не свою посилку?
Як міряти?• 11 октября 2023
Ответ дляНаша взяла
и тоже от мышки коробка?
а может это китацы мутят. типа там какой-то менеджер у себя в магазине накалывает хозяина. отсылает хлам, а мышки потом продает налево например. а заказ же надо показать
Вирусы рассылают через халявщиков?
Боневтікла• 11 октября 2023
Можливо щось для паяння якихось плат. В чоловіка в майстерні є якийсь схожий шматок чогось
Редисочка
• 11 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ну так ви її ж забрали, а воно не ваше.
мені вже теж набридло для таких як ви писати, що вона прийшла на моє ім´я і мої реквізити
Редисочка
• 11 октября 2023
Мене більш ніж посилка ця дивують люди наші, в мене навіть на думці не було , ось заберу на халяву, а там щось коштовне..в задрипаному паеті з алішки
, а раптом айфон, як тут пишуть! Айфон я в змозі собі купити сама, якщо в когось якісь комплекси, залиште при собі. І якщо посилка приходить на ваше ім´я і приходить смс на ваш номер, то ніхто не забирає її? хіба що люди, які ніколи ніде нічого не замвляли Чи я повинна прямо на пошті оглядати всі посилки?? Ну побачила я , що прийшло щось не те, мені що нести цей шматок металу з цією зім´ятою коробкою назад на пошту??
Ананомчикус• 11 октября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
мені здається шо там до автора хтось шось спиз....ив з коробки і поклав шматок металу, шоб вага відповідала. і не факт шо там була мишка, бо нема смислу таке гівно з Китаю замовляти. там було шось інше, але ми цього не узнаєм)))
если совсем дешево, то можно и мышку заказать))
Ананомчикус• 11 октября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Да, дика. Людина цивілізована не забирає якщо не замовляла.
я бы тоже побоялась...непонятно от кого и что
Звездолётчица• 11 октября 2023
Мені на днях на Нову пошту прийшло. Я ще здивувалася. Прийшла забирати посилку, яку очікувала і мені виносять ще одну на моє ім´я з моїм номером телефону, на упаковці було написано, що прикраса. Я навіть в руки не взяла, відмовилась. Зараз такі часи.....
Незламна Україна• 11 октября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Зачем Вы забирали и домой несли? А если бы рвануло?
Руки бы по колено оторвало...
Леді Душка• 11 октября 2023
Автор, Вам там уран прислали чи що ?.На фото подібне.
Ви там дозиметром би перевірили, мало лі що.
Редисочка
• 11 октября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Не смішіть, звичайна залізяка ))
Чарівне зіллячко• 11 октября 2023
Ответ дляРедисочка
Тому що нормальна людина не буде забирати те що не замовляла, але я бачу є такі які вас підтримали, теж любителі чужого. І прикольно що якби не відсутність миші в коробці, ви б і тему не створили. Було кілька разів що призводило повідомлення про помилки, але якщо я знаю що нічого не замовила і не чекаю подарунків, то посилки не забирала.
Ще випадок - забрала косметику на кілька тисяч самовивозом, а через пару днів прийшла смс на отримання посилки з цього ж магазина на ту ж суму, стражер помилився і відправив. Я її не забрала, і написала в магазин про дубль замовлення.
Ви б і ті що вас лайкають вчинили б по іншому.
Редисочка
• 12 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так розмірковувати може тільки якась обмежена людина… Мені приходить дуже багато посилок, і на нову і на укрпошту, всі посилки на своє ім’я я одразу забираю, кидаю в машину і майже ніколи не оглядаю на пошті. Стосовно того, що якби там була мишка , я б не створювала тему… навіть смішно таке читати, серйозно… Ви не знаєте мене, і робите якісь висновки . Я досить забезпечена , мені чуже не потрібне. Тому Ваші припущення , що хтось би забрав косметику чи щось інше безглузді.