Неместная Я• 11 октября 2023

А кто наладил жизнь на 2 страны?

У кого муж не выездной, но например или сыну 16-17, или ваша работа предлагает в стране восточной Европы занятость или еще что.
Насколько тяжело устроить жизнь на 2 страны, если ты еще и не особо состоятельный?

То есть машины нет, квартиру в Европе снимать за свои, доход в гривнах.

Например, ребенок в школе местной, а вы каждые 2-4 месяца ездите с ним к мужу на воссоединение семьи.

Так вроде раньше слышала как некоторые так живут. Звучит очень вдохновляюще. Типа тут ждать медицину не ургентную годами - поехал в Украину и все быстро сделал. Зато когда что серьезное, то может в Словакии, Польше, Чехии получше полечат?
Образование страны ЕС получить можно. При этом отдыхать душой в родной стране и своей квартире пока она есть... пусть и в наше время.
Ну и плюс время проживания тикает и накопится на пмж и гражданство хотя бы детям.
И многие уже кто давно имеют 2 паспорта двух стран и им еще легче.

Но по факту какие-то попытки это сделать разбиваются как мне кажется.
Поездка домой на 2-3 чел туда-сюда это дорого если ты не на машине.
И как оказалось - ОЧЕНЬ выматывающе и ты уже в принципе путешествия не рассматриваешь с удовольствием как раньше, особенно так часто...Пока приехал, только адаптировался и назад...
Ребенок тоже не понимает что он и где он и вылазят неврозы, и учеба ни там и не там по факту и в заднице...

В общем нервов и денег столько тянет, что я даже не понимаю - есть ли вправду люди которые живут на 2 страны и не двинулись при этом?
Почему так красиво звучит, но так тяжело на деле???
Результат:
вже голосів: 33
18 (54.55%) Не пробовала и не хочу
9 (27.27%) Хочу жить на 2 страны
6 (18.18%) В процессе настройки такой жиз
0 (0%) Пробовала-нет!
Я_канеша_извиняюсь• 11 октября 2023
Ответ дляБабулька
А як гадаєте, кордони таки відкриють?
Ні, хоча реально краще б брали сумму за виїзд офіційно в бюджет, а не хабарникам по кишеням
Бабулька• 11 октября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Страдатель вас забудет,найдётся замена.
Та була б гідна заміна, вже б знайшов
Херсон це Україна• 11 октября 2023
Це типу жити тут страшно бо сірєни, а возити папці піську не страшно?😂
Пік Антна• 11 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
як?
школа-гроші-переїзди-нерви?
Купили квартиру, відкрила анплогічний бізнес, катаюсь туди сюди. Вже давно повернулись в Україну, чоловік виїзний в мене. Дитина ходить в укр школу, коли були там вчилась дистанційно
Я_канеша_извиняюсь• 11 октября 2023
Ответ дляМона Лиза
Розкажіть як мужику до 60ти років виїхати
Ну він же бачить своє життя в Європі з вами, то ви мені розкажіть яким чином?
Пишу_граммотно!• 11 октября 2023
Ответ дляБабулька
Та була б гідна заміна, вже б знайшов
Може в нього йде відбір,шукає гарну кандидатуру
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Хтось так і живе.багато хто. Але оце ’ поехал - приехал ’ реально думаєте, що дорога через кордони то легка прогулянка, ще й з дитиною? Та і інше все - підліткам важко, одиноким мамам без допомоги в чужій країні пекло.напевно едине тримає - усвідомлення,що реальних загроз життю немає. Тому я б не питала про ’ налагодили ’ , я б назвала так, що пристосувалися, як змогли.
ну так
я про це і пишу
виявилося важко все-все робити самій або витрачати гроші наприклад на таксі шоб шось довезти чи привезти-купити
кожна поїздка - купа сил та грошей

Може ці люди хто раніше це налагодив - вони це робили у епоху літаків?
І літали собі в Україну по 2 годинки і все?
Бо ці автобуси зі стоянням по 6-7 годин на кордоні(((
ХуАнита• 11 октября 2023
Ответ дляМама Карло
Да , Я мотаюсь 1900 км …… но эта граница назад🤦‍♀️выжимает все соки
Я їжджу потягом, набагато зручніше
Мама Карло• 11 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
а если школа местная....
Я не знаю в какой вы стране и как там , все индивидуально. Но думаю все решаемо
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляИ.О. человека
есть в окружении такие
но я еще ни разу не ездила домой, и проблем с финансами нет, но есть страх, что не дай Бог что-то случится и ребенок останется сам, только это сдерживает

+ я еще не особо супер-энергичная и у меня много работы, устаю, потому что что бы хорошо зарабатывать надо пахать и если не отдыхать в выходные, работоспособность падает + я решила не строить из себя ломовую лошадь, нельзя объять необъятное
так с ребенком вместе ездить
Пік Антна• 11 октября 2023
Ответ дляМона Лиза
Є ряд законних підстав
Мама Карло• 11 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Я їжджу потягом, набагато зручніше
Это надо планировать, у нас очень часто спонтанно все и наверное не мое это поезд🤔пробовала летом разй
Бабулька• 11 октября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Розумієте, куди ж він без мене? Кому він без хати, без машини…… ну куди? Зараз час такий, що іншу утримувати дорожче, та й всі ж хочуть з кв та авто)))
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
1. Якщо дитина навчається в школі, тому їздити до чоловіка тільки на канікулах. В Словаччині довгі тільки зимові і літні.
Якщо чоловік їде на Західну і зустрічаєтесь там - дорога подобова оренда.
Дитину особо не залишити - до 18 років має бути офіційний представник дитини. Ну на 3 дні я залишала на свій ризик, але я і недалеко їхала.
2. Нормально це тільки, якщо і Вам, і чоловіку вже майже не потрібні інтимні стосунки.
інтимині стосунки то діло 25те
ну ми разом вже більше 20 років і нам ближче до 50
Я про те шоб родина залишилась родиною, а не ’побачимось 2р на рік, бо нам секс не важливий’
ХуАнита• 11 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Ви, мабуть, не мені відповідали?
Так, вибачте, не Вам. Дописувачці, що писала, що біля кордону з Україною багато не зробиш. Помилилпся постом
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
В смысле « это очень дорого если ты не на машине?»😂
Ви серйозно?
ну да. А что?
Мне казалось что если 2-3 чела то на машине мало того что удобнее - едешь когда хочешь и можешь - так и дешевле
ХуАнита• 11 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Мені в Україні не страшно, але безперспективно. Тому у відпустку - так, але майбутнє своє бачимо за кордоном
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляБабулька
А як гадаєте, кордони таки відкриють?
вже задовбалася гадати...
вирішила шо треба жити у тих обставинах шо є
ХуАнита• 11 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
ну так
я про це і пишу
кожна поїздка - купа сил та грошей

Так, в мене є такі знайомі, раніше було зручніше. А зараз їм також складно
Просто Фіфа• 11 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
інтимині стосунки то діло 25те
Розумієте, тут вже як буде. Я з чоловіком кожного дня спілкуюсь, вранці і ввечері. Але ж все рівно, вже є звичка проживати окремо. Нам теж під 50.
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
боже, які у вас високі стосунки...
дякую що поділилися, а то б і не знала як вам болить
ХуАнита• 11 октября 2023
Ответ дляМама Карло
Ну то ваша справа, але мені потягом дешевше, швидше й я сплю вночі
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Я їжджу потягом, набагато зручніше
так, але вони рідко є прямі
ХуАнита• 11 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
так, але вони рідко є прямі
Іноді зручніше з пересадкою, але не стояти на кордоні
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляХуАнита
ну потяг все одно стоїть
хелм-киїів до 4х годин стоїть
Я_канеша_извиняюсь• 11 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
ну да. А что?
Ну да в середньому 400€ на пальне + платні дороги, дуже дешево. При тому переліт Париж - Варшава 50є і ще автобус до Кижва 1000 грн
ХуАнита• 11 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
ну потяг все одно стоїть
хелм-киїів до 4х годин стоїть
Я їжджу через Перемишль, там пересадка швидка. По
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляХуАнита
а, там де чега на дворі?
ну так
але не у всіх той перемишль подорозі
автор Неместная Я • 11 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
шо, серйозно?
думала дешевше
але то люди з польщі казали
Пишна молодиця• 11 октября 2023
Пожила так три месяца и вывезла мужа