Душка-свекрушка)))• 11 октября 2023

Про розбиті дзеркала

Розбила випадково косметичне люстерко, випало і капець йому, на друзки дрібні, я була дуже накручена, проте!
Я собі так придумала, що воно увібрало весь негатив і не витримало ( хтось нещодавно писав про таке тут), ну і я через силу так себе на позитив налаштувала, замість щоб депресувати. І знаєте, що? Думки матеріальні!!!! Я сьогодні просто абсолютно випадково виграла маску для обличчя дорогущу в косметолога 🙈, просто рандомно зайшла на випадкового косметолога ( шукала в Литві) і вгадала в розіграші, от вірте/не вірте, моє розбите дзеркало на удачу)
автор Душка-свекрушка))) • 11 октября 2023
Одним словом, любі, як казав Мартін Лютер Кінг , у що ми віримо, те і маємо
ВундерКИНГ• 11 октября 2023
Полностью согласна! Поддерживаю , во что верим то и имеем