Пузата Хата• 12 октября 2023

Чи хтось вакцинував дітей або сам Пренавір13?

Чи менше діти хворіють пневмоніями?
Ганцю в кєдах• 12 октября 2023
Це не тільки пневмонія. Але так, син перестав давати кожну хворобу обструкції і стенози. Це вже +.

Зупка_цем• 12 октября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
І в нас так само. Були обструкції і стенози, все минуло. Навіть хворіти став менше.
Кондуктор трамвая• 12 октября 2023
Вакцінувала двох дітей, але не через пневмонії. У нас були обструкції у одного і отіти у другого. Після вакцинації жодного разу так не хворіли, вже пройшло кілька років.
Зараз на дієті• 12 октября 2023
Дочка, я и мама. Не болеем. Я наконец забыла про хронический гайморит и пневмонии, боялась каждого насморка. А дочке просто болеть нельзя, 1 курс
Банан-барабан• 12 октября 2023
Проглистували. Дитина перестала хворіти. До того постійні пневмонії і бронхіти.
Качка в тапцях• 12 октября 2023
Да перестали, дети стали болеть как нормальные дети просто орви без осложнений
Альдебаран• 12 октября 2023
І до того хворіли, просто планово робила прививку
Лорка-хлорка• 12 октября 2023
Ответ дляБанан-барабан
І блох прогнали?
nabludatel• 12 октября 2023
Дочка пішла в садок у серпні. Кожна хвороба закінчувалася обструкціями і на всі хвороби призначали антибіотики. В грудні забрала з садка. У квітні зробила Превенар 13.
З того часу минуло 4.5 роки. Більше обструкцій не було. Антибіотики відтоді приймала двічі. Орві хворіє так же часто.
Щиро раджу цю прививку.

Банан-барабан• 12 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
І блох прогнали?
Ви можете сміятись далі, але це те що допомогло моїй дитині по рекомендації лікаря і спрацювало одразу. Нажаль, про пневмонії і бронхіти я знаю вже майже все як і про глистну інвазію. А якщо б і Ви поцікавились, бажання недолугих коментарів відпало б.
Щебетуха• 12 октября 2023
Да и дети и я меньше.