ЛеньГуглить_правда• 12 октября 2023
Дитячий інсульт
Допоможіть порадою, хто в курсі справи. Дитина 12 років перенесла геморологічний інсульт. Була операція 3.5 місяці назад. Оперували з лівої сторони, паралізувало праву сторону, відповідно. Ногу розходили, ходить більш-менш нормально. З рукою ще працюємо, ніяк не включаться пальці. У предпліччі і пальцях ще присутня спастика. Невролог дуже рекомендує Центр Козявкіна, реабілітологи - категорично проти із-за агресивної терапії (а їх в нас було четверо). Я вже теж задумуюсь про Центр, так як час іде, а в пальцях руху немає. Може хто стикався з таким або подібним і тут є досвідчені або освічені в цьому питанні люди, допоможіть порадою. Живемо біля Києва - Бровари, може є контакти хороших реабілітологів/ерготерапевтів, буду дуже вдячна
На_оба_рот• 12 октября 2023
В Оберігу найкращі по цьому питанню лікарі, але не знаю чи дітей там беруть. Зателефонуйте!
Найшвидшого одужання та відновлення Вашій дитині!
ЛеньГуглить_правда
• 12 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Дзвонила, відмовили. Дякую
ЛеньГуглить_правда
• 12 октября 2023
Реабілітологи ще рекомендують ботокс, щоб прибрати спастику і напрацювати м´язи поки діє ботокс. Але теж треба хорошого спеціаліста. Може в когось є порада стосовно цього моменту?
Напишіть в особисті, в мене є два реабілітологи беруть дітей. Але я не знаю чи вас візьмуть. Одна жінка вже в віці приймає в Добробуті і має свій кабінет приватний також( при приватному відвідуванні набагато дешевше), інший чоловік - має приватний кабінет, дуже дорого, але за три відвідування мене поставив на ноги, треба було п´ять відвідувань , але почалася війна ...
Пліткарка• 12 октября 2023
Автор, я тоже не в теме, просто хочу присоединиться к пожеланиям здоровья и скорейшего восстановления вашему ребёнку!!! Вам - крепости духа и сил пройти это испытание. Верю, что слова и мысли материальны и вы обязательно найдете специалистов, которые вам помогут!
Шалена невинність• 12 октября 2023
Бажаю швидкого одужання вашій дитині! А можна поцікавитись, від чого у дитини таке сталось?
Прибираю щодня• 12 октября 2023
У дочки ДЦП, ходил, переходили… нашли хорошего массажиста (не Киев), ходили на процедуры. Конечно, спастика полностью на ушла, это невозможно, но в период интенсивного роста хорошо вытянули ее. Так вот наши врачи были против центра Козявкина. Это чистая коммерция. Все тоже самое можно получить, если найти адекватного невролога и делать правильные процедуры.
Болтушка Му• 12 октября 2023
Колись мій батько їздив на реабілітацію в інститут нейрохірургії, і з ним в палаті був хлопчик з батьком. На момент коли батько з ним познайомився то малому вже було 15 років, а інсульт у нього стався в 9. В тому інституті він щороку проходить терапію, нормальний здоровий хлопець, ніколи б не сказала шо він після такої страшної події. Спробуйте дізнатись
Alfa Coffee• 12 октября 2023
Напишіть в групу ’Доказові батьки’ (фейсбук). Можливо, вони зорієнтують.
Зроблено у 80-х• 12 октября 2023
Автор, здоровья и скорейшего полного восстановления ребенку. А может сказать, от чего такое случилось, были какие то предпосылки к этому?
Заздрість то погано• 12 октября 2023
Автор, прсото хочу пожелать здоровья вашему ребенку! Все наладится, у меня была когда-то в школе в старших классах одноклассница у которой случился инсульт за год до этого, она абсолютно восстановилась за год, пропустила один класс к нам так и попала, все дальше с ней было хорошо, уже 20 лет прошло.
А я кумедна• 12 октября 2023
Автор, здоровья вашему ребёнку, пусть полностью поправится. Знакомая ребёнка два раза в год возила в Козявкино, но там дцп.
KROX@• 12 октября 2023
У моєї донечки таке саме. Були у казявкіна, їй було тоді півтори роки, дуже дуже складно, кричала всі звняття(( але для дорослих дітей там добре. У нас із-за стресу пішов відкат, але через місяць стало краще.
Я багато перечитала реальних історій, найкраще це робити масаж вдома кожен день , можна навіть 2-3 рази на добу. І після кожного масажу розтяжки м´язів. Також гарно прогрівання, типу езокерит курсами. Ботокс теж гарно допомагає але в парі з реабілітацією.
Ще плавання, лікувальна фізкультура
ЛеньГуглить_правда
• 12 октября 2023
Ответ дляKROX@
Ще плавання, лікувальна фізкультура
Підскажіть, будь ласка, у Вашої дитини відновилися функції пальців? Через який час і процедур? Може підскажите стосовно ботоксу, де роблять дитині?
KROX@• 12 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ми не робили ботокс. Нажаль сильного прогресс немає, коли масажі робимо пальці працюють краще, якщо ні то знову зажимаються
ЛеньГуглить_правда
• 12 октября 2023
Ответ дляKROX@
Дякую Вам, здоров´я і повного відновлення вашій дитині!
KROX@• 12 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І вам!