Голубец• 13 октября 2023
Коли тісто мажуть яйцем?
Дівчата, призабула коли мазати яйцем (чи жовтком?) пирога на дріжджах. Тісто робила на око по пам´яті як на швидку паску. Це уже в процесі мажуть, чи з самого початку? Дякую всім, хто зрозумів моє питання :)
Крошечка-хаврошечка• 13 октября 2023
Ні в самому кінці, перед відправленням в духовку, змащують яйцем пиріг.
Рожки-да-ножки• 13 октября 2023
Я мажу минут за 10 до того, как, по моим расчётам, пирог будет готов.
Голубец
• 13 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А мажуть всім яйцем чи тільки жовтком?
Голубец
• 13 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Перед випіканням самим, хіба ні?
Провали в пам´яті) я пекла останній раз так багато років тому. А тут серед ночі захотілось пирога і все було..
Голубец
• 13 октября 2023
Ще питання: якщо нема того пензлика, яким мажуть, що можна використати? Не пальцем же розмазувати. Може є ідеї в когось?
Поторописька• 13 октября 2023
Ответ дляГолубец
Я серветкою мажу якщо пензлик не знаходжу, вптним диском теж, нова губка кухонна, думаю, підійде теж підійде, можна відрізати шматочок
Голубец
• 13 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Дякую!
Я супер-пупер• 13 октября 2023
Ответ дляГолубец
Якщо я правильно зрозуміла питання, то таки в самому кінці. Сформувати пиріг, дати постояти і потім мазати перед тим, як в духовку вже будете ставити.
Про «чим»- технічно, можна будь чим. Хоч залишити шматочок тіста і ним розмазати потім яйце (налити його ложкою на пиріг). Або ложкою. Або силіконовою лопаткою, якщо мʼяка. Або паперовим рушником
Голубец
• 13 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую !
Голубец
• 13 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
за 15 хв до кінця випікання.
пензлик для малювання фарбами ;)
теж варіант )
Дякую всім за допомогу серед ночі )
Кривая спроса• 13 октября 2023
Ответ дляГолубец
А мажуть всім яйцем чи тільки жовтком?
Жовток з водою і шкоринка буде ніжніша.
Небалувана Галя• 13 октября 2023
Сформували виріб і помазали яйцем/жовтком,а після розстойки в нагріту піч.
Небалувана Галя• 13 октября 2023
Ответ дляГолубец
Ватним спонжем можна.
Не_в_вашем_вкусе• 13 октября 2023
Ответ дляКривая спроса
Жовток з водою і шкоринка буде ніжніша.
або з молоком