Голубец• 13 октября 2023

Коли тісто мажуть яйцем?

Дівчата, призабула коли мазати яйцем (чи жовтком?) пирога на дріжджах. Тісто робила на око по пам´яті як на швидку паску. Це уже в процесі мажуть, чи з самого початку? Дякую всім, хто зрозумів моє питання :)
Крошечка-хаврошечка• 13 октября 2023
Ні в самому кінці, перед відправленням в духовку, змащують яйцем пиріг.

Рожки-да-ножки• 13 октября 2023
Я мажу минут за 10 до того, как, по моим расчётам, пирог будет готов.
Я супер-пупер• 13 октября 2023
Перед випіканням самим, хіба ні?
автор Голубец • 13 октября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А мажуть всім яйцем чи тільки жовтком?
автор Голубец • 13 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Перед випіканням самим, хіба ні?
Провали в пам´яті) я пекла останній раз так багато років тому. А тут серед ночі захотілось пирога і все було..
автор Голубец • 13 октября 2023
Ще питання: якщо нема того пензлика, яким мажуть, що можна використати? Не пальцем же розмазувати. Може є ідеї в когось?
Поторописька• 13 октября 2023
Ответ дляГолубец
Я серветкою мажу якщо пензлик не знаходжу, вптним диском теж, нова губка кухонна, думаю, підійде теж підійде, можна відрізати шматочок
автор Голубец • 13 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Дякую!
Я супер-пупер• 13 октября 2023
Ответ дляГолубец
Якщо я правильно зрозуміла питання, то таки в самому кінці. Сформувати пиріг, дати постояти і потім мазати перед тим, як в духовку вже будете ставити.
Про «чим»- технічно, можна будь чим. Хоч залишити шматочок тіста і ним розмазати потім яйце (налити його ложкою на пиріг). Або ложкою. Або силіконовою лопаткою, якщо мʼяка. Або паперовим рушником

Україна наше все• 13 октября 2023
за 15 хв до кінця випікання.
пензлик для малювання фарбами ;)
автор Голубец • 13 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую !
автор Голубец • 13 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
за 15 хв до кінця випікання.
пензлик для малювання фарбами ;)
теж варіант )
Дякую всім за допомогу серед ночі )
Кривая спроса• 13 октября 2023
Ответ дляГолубец
А мажуть всім яйцем чи тільки жовтком?
Жовток з водою і шкоринка буде ніжніша.
Небалувана Галя• 13 октября 2023
Сформували виріб і помазали яйцем/жовтком,а після розстойки в нагріту піч.
Небалувана Галя• 13 октября 2023
Ответ дляГолубец
Ватним спонжем можна.
Не_в_вашем_вкусе• 13 октября 2023
Ответ дляКривая спроса
Жовток з водою і шкоринка буде ніжніша.
або з молоком