40ка• 13 октября 2023

Українська діскатєка

Цей чоловік, що в червоному, вже був в моїх темах, але тоді трапилося фото з іншим ракурсом. І він був на ньому так собі...
А тут анфас і він мені якось набагато більше сподобався.
В коментарях мені писали, що він танцює і що він Кіт ))
Поруч стоять берегині, бо мене часто запитували, кого я маю на увазі)
Результат:
вже голосів: 23
8 (34.78%) Не гарний
6 (26.09%) Гарний
6 (26.09%) Норм
3 (13.04%) Свій варіант
AlisaMom• 13 октября 2023
Мужик как мужик, что вы от него хотите? (Темненькая это его девушка или жена)))
GaleTTa• 13 октября 2023
Я вообще никого не знаю из тех кого вы выставляете обычно))) это селебрити какие-то?😂
Kot_v_meshke• 13 октября 2023
Вообще не знаю кто это и что за берегини?
автор 40ка • 13 октября 2023
Ответ дляAlisaMom
Ого, ви так добре знаєте цю українську діскатєку)
Maggi50• 13 октября 2023
Симпатичный
AlisaMom• 13 октября 2023
Ответ для40ка
Конечно. Просто подписана на его девушку или жену 😂 Она ведёт онлайн тренировки «Гибкое тело» «Здоровая спина» и ещё готовит ПП блюда 😍приятная девочка, всегда отвечает в комментариях 😌
TaFo• 13 октября 2023
на лююбителя
Аnnеt• 13 октября 2023
мужик в красном мелкий какой-то и глазки в кучку. в синем мне больше симпатичен.
serebro16-72be• 13 октября 2023
Женя Кот известный чел. Красавчик.
nightwoman• 13 октября 2023
Ответ для40ка
Кота пам´ятаю з ’танцюють всі’. Його жінка на фото теж відома
Про красу Жені нічого не скажу, але танцює гарно:))
Olia-8c92• 13 октября 2023
Тут схожий він на пед]ка фу ні ні ні
Olia-8c92• 13 октября 2023
В нього помада на губах та вологий фініш бб крему на тілі та обличчі чи мені здається? Ще й у червоному. Хоча самі риси обличчя і колір очей норм
koma• 13 октября 2023
Не мій типаж, треба на см 20 вище і не такий слащавий. Але ж він танцюрист, танцює гарно. Все інше нехай його дружині подобається.
Не чіпай - вб ю• 13 октября 2023
Ответ дляOlia-8c92
оце трагедія, чоловік на сцені в червоному