Цей чоловік, що в червоному, вже був в моїх темах, але тоді трапилося фото з іншим ракурсом. І він був на ньому так собі...
А тут анфас і він мені якось набагато більше сподобався.
В коментарях мені писали, що він танцює і що він Кіт ))
Поруч стоять берегині, бо мене часто запитували, кого я маю на увазі)
Результат:
вже голосів:
8 (34.78%)
Не гарний
6 (26.09%)
Гарний
6 (26.09%)
Норм
3 (13.04%)
Свій варіант
nightwoman• 13 октября 2023
Ответ для40ка
Ого, ви так добре знаєте цю українську діскатєку)
Кота пам´ятаю з ’танцюють всі’. Його жінка на фото теж відома
Про красу Жені нічого не скажу, але танцює гарно:))
Не чіпай - вб ю• 13 октября 2023
Ответ дляOlia-8c92
В нього помада на губах та вологий фініш бб крему на тілі та обличчі чи мені здається? Ще й у червоному. Хоча самі риси обличчя і колір очей норм
оце трагедія, чоловік на сцені в червоному