Пупуговка• 13 октября 2023
Хочу уехать с Украины
Хочу уехать с Украины, какую страну посоветуете?
Khmelnichanka• 13 октября 2023
Ответ дляПерша скрипка
Італійська важча за німецьку
Вже другий такий комент. Иии, ну чому я така не правильна? Мені в юності всі ті ’бамбіно, перфекто, кантаре ’ і т.д. запам´ятовуаались значно краще, ніж німецькі викрутаси ))))). Хоча зізнаюсь - я німецьку ще не розумію, та на слух вона починає мені подобатись. Бо раніше прчмо відторгнення було.
Крайня невістка• 13 октября 2023
Ответ дляМушля з Криму
Это не имеет значения.
Я пытаюсь выбрать провинцию, так как от этого будут зависеть впечатления : переезжать туда потом из Европы или нет.
Я теж про це думаю.Варто чи ні?
Якщо є у вас роздуми на цю тему-розкажіть.
Я натуралка• 13 октября 2023
Ответ дляКрайня невістка
Я теж про це думаю.Варто чи ні?
Канада дорогая страна. Родственники уехали. Вкалывает на доставке по ночам. Хватает ровно на жизнь. Отложить ничего не получается. Язык учить некогда, работает постоянно. Квартира 1400 плюс ком.
Рассказывает, что очень много бомжей.
Мочалкин блюз• 13 октября 2023
Ответ длявентиляторная
И что? 500+ евро на жизнь мало? С бесплатной медицинской, жильем, тафелем, красным крестом... На детей тоже платят от 400 евро
А яч на роботу підете,на все вам вистачатиме?
Херсон це Україна• 13 октября 2023
Ответ длявентиляторная
Я ехала не зная ни одного языка, кроме русского. Уже начала говорить по немецки. Экзамен, правда, завалила, не хватило пару баллов .. пойду на повтор
Наверное ’случайно’? Как и все)
Khmelnichanka• 13 октября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ну, навіть при мінімальній зарплаті на базові потреби в Нвмеччині вистачатиме. А якщо зарплата не мінімальна, то повинно бути взагалі непогано.
Вам телефонограмма• 13 октября 2023
Ответ дляПерша скрипка
Італійська важча за німецьку
там главное нараспев говорить и махать руками ))
Вам телефонограмма• 13 октября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Не знаю, може це залежить ще від того, чи подобається мова. Я італійську в юності пробувала вчити, то за 6 місяців вже читала і трохи розмовляла. Зараз, правда, вже все забула ))))). А німецька для мене надскладна. Я взагалі не здібна до мов, але....
ой да шо там учить ))
я до сих пор помню их геен ин ди шуле ))
Khmelnichanka• 13 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
ой да шо там учить ))
)))))))
Блакитна устриця• 13 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Рассказывает, что очень много бомжей.
Люблю такі історії
Як каже моя мама: поганому танцору яйця мішають
Прям таки вкалує на доставці? Щож там такого вкалувального? А в день ким він працює?
Про мову вчити нєкогда дуже смішно. Він без мови ким зотів в англомовній країні бути?
В мене є такий співробітник як ваш родич
Тоже мову нєкогда, а пиво єкогда і ниє що тяжко паше миє і носить посуд
Просто красавица• 13 октября 2023
Ответ дляШлях до зірок
При таких темах, каждый день, доверие к нашему Президенту 97% , согласно опросам.
Удивительно.
97% щось слабенько..., мінімум 120% мало б бути, невже щабули як при Янику гОлосували ))
По темі: більшість мовчки готуються, пакуються, збираються на виїзд, не віщаючи про свої наміри всім і вся.
Частина чекають коли нарешті клітку, ой кордони, привідкриють - щоб разом їхати.
Колись таки ж відкриють, але один момент покою не дає: як на вихід відкриють, то чи всі сусідні країни на вхід до себе не закриють? Шанс на таке реальний! Або висунуть нові правила, вимоги щодо в´їзду. Хто в Італії чи інших країнах Середземномор´я - той розуміє про що мова.
Я натуралка• 13 октября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Люблю такі історії
А днем он спит. Он же не робот. Работает с 8 вечера до 6 утра и позже, как пойдёт, т.к. больше идёт оплата в это время. Язык знает, но плохо.
Никем не хотел. Он вообще туда не хотел. Но Канада это лучше вариант, чем в окопах сидеть.
Не пьёт, не курит, если это вас волнует.
вентиляторная• 13 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Наверное ’случайно’? Как и все)
В смысле?
вентиляторная• 13 октября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
А почему нет?
вентиляторная• 13 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
это типа общежитие ?
Обычный многоквартирный дом. 3 этажа , 3 подьезда
вентиляторная• 13 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
это правда ? в городках много жилья ? а почему везде пишут что в Европе жуткий дефицит жилья ?
Все хотят в Берлин и Мюнхен
Блакитна устриця• 13 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Мене нічого не волнуєт. Мене бісять мужики які ниииииють.
Я рік в США, оренда 2400, доставка на якій я досі підробляю це для мене відпочинок від основної роботи. Мову вчу щодня з репетитором з України не зважаючи на різницю в часі. Рівннь мови був 0, рівно вчора на роботі я отримала підвищення, стала лідером + 4 $ до зп
Зі мною працює багато чоловіків з різних країн, багато без мови. Всі вчаться, працюють на двох роботах і не ниють
Вкалує на доставці
Чесно ну це дуже смішно
Вкалує на доставці
Чесно ну це дуже смішно
тогдалия• 13 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
Ага,так все пакуются.так выезжают,что недвижимость подорожала и растет .в Украине на дома и квартиры,участки.
тогдалия• 13 октября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Вкалує на доставці
Чесно ну це дуже смішно
Вкалує на доставці
Чесно ну це дуже смішно
Ужас
тогдалия• 13 октября 2023
Вот тебе и заграничный рай,ни угла своего,все по съемах,на двух работах днем,ночью подработка на доставке,да еще и язык учи.Это ж загнуться можно.
Оскорбляю всячески• 13 октября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Вкалує на доставці
Чесно ну це дуже смішно
Вкалує на доставці
Чесно ну це дуже смішно
хероиня прям, а то шо все люди разные, не знали?
Блакитна устриця• 13 октября 2023
Ответ длятогдалия
А я і не чекала тут раю і ніколи не мріяла про закордон, сюди я теж їхати не зотіла, так вийшло що просто довелось обирати країну. Про загнутись не знаю в Україні я теж багато працювала. Великий плюс в тому що тут ти хоч бачиш ціль і йдеш до неї, якщо хочеш то все змінюється в кращу сторону по мірі того які ти зусилля докладаєш.
Оскорбляю всячески• 13 октября 2023
Ответ длятогдалия
зато на пенсии заживут
Блакитна устриця• 13 октября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Та разние разние, мужик який мліє від роботи на доставці, це рівень
Тут как тут• 13 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
А вы верите ?
А как это влияет на выезд ?
Я не верю в это с первого дня, но выехала только в этом году.
А как это влияет на выезд ?
Я знаю,что все .кто остался верят в победу и светлое будущее.
Блакитна устриця• 13 октября 2023
Ответ дляТут как тут
Так і більшість нічого для цього не робить, нічого взагалі
Наизнанку• 13 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
nу, какоe большиnство? кто xотeл, тот уexал. и, да, сосeди к сeбe nа вxод закроют.