Иванка Бур• 13 октября 2023
Туроператор Сакумс, відгуки, хто їздив недавно?
Напишіть будь ласка ,бо в інтернеті є різні відгуки
миссАрфография• 13 октября 2023
Автобуси не дуже хороші, мене поселили в інший готель, менеджер переплутала🤦♀️
Їздили з дітьми в болгарію, водій автобуса вдарив хлопчика бутилкою за те, що тей ноги піджав під себе, без взуття, стюардесса яка в автобусі відносилась зверхньо, взагалі жахливо було. НЕ рекомендую категорично, на всіх етапах були проблеми.
Иванка Бур
• 13 октября 2023
Ответ длямиссАрфография
Дякую
Співпрацюємо з Самкусом, як турагенція не першій рік та минулого року самі з дітьми їздили з цим оператором до Болгарії у їх базовий дитячій табір.
Нічого поганого сказати не можу. Якщо порівнювати з іншими подібними туроператорами, то Сакумс доволі клієнто орієнований оператор. Завжди є з ким зв´язатися, коли виникають якісь питання. Але чесно, у наших туристів, хто їздив у екскурсійні тури, у дітей, які їздили до таборів, особливо якихось неприємних ситуацій не виникало, у тому числі ї з перевізниками.