Блакитне небо• 13 октября 2023
За що живуть свідки Ієгови, якщо вони багато часу стоять з плакатами?
Одягнені часто досить пристойно, значить гроші десь беруть, вони десь працюють? може хтось близько стикався і знає всю підноготну? Якщо працюють, то виходить беруть вихідні чи відпустки?
лаМпочка• 13 октября 2023
Ответ дляМаю сечі
Ходжу до євангелістів закордоном. Промивають мізки про 10% кожну неділю. І 10% навіть з державних виплат платити типу треба, можна продуктами приносити. Це єдиний мінус для мене, жадна я:) але подобається спілкування. Впринципі, якоїсь супер допомоги не було від них( матеріальної взагалі 0). Але також там є принцип «баптизму»- розказувати всім про Христа, свідчити.
Євангелісти це не Свідки Єгови,це інша релігійна організація.
заварний look• 13 октября 2023
Знаю свідка гарну дівчину. Вже десь 30, неодружена, нікого нема серйозного поряд. Реально гарненька й розумна. Але дуже скромна, працює в клінінгу, бо бухгалтером менша зарплата. Мене не агітує.
І є знайома зі свідків вчитель . Жінка- вогонь. Хабарі не дає нікому, чи бере не знаю, але є нюанси, що намагаюсь менше мати з нею точок перетину. І це не релігія.
Так що різні є
МатьЧасть• 14 октября 2023
Наши иеговисты в селе постоянно православного батюшку к себе агитируют
По домам уже почти не ходят,их пару раз облили святой водой
Відморожена• 14 октября 2023
Ответ дляНетутешня
Конечно, своим. В смысле «вешают лапшу»? Это их вера, они в это верят, для них это не лапша 🤷🏻♀️
так пусть себе верят, но зачем навязывать. Кто хочет прийти к богу - пойдет в церковь
Омлетик• 14 октября 2023
Ответ дляВідморожена
каждый раз, проходя мимо, хочется плюнуть им в лицо
тю, за что?
Нетутешня• 14 октября 2023
Ответ дляВідморожена
Они не заставляют. По домам сейчас никто не ходит. А то, что стоят на улице- просто пройдите мимо.
Г@Л@В@ломка• 14 октября 2023
Ответ дляВідморожена
как же вам подошел анонимный ник! админы точно что-то видят!)
Відморожена• 14 октября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
не спорю