Пряма мова.
«Уникнути мобілізації не вийде: країну доведеться захищати кожному» – заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.
Мене від цих фраз насправді верне. Бо по своїм знайомим я розумію:
1/3 - виїхали і люблять Україну з Іспанії та інших країн;
1/3 - або дійсно непридатні, або зробили цю непридатність;
1/3 - вже в ЗСУ, волонтерять, активно донатять.
На мою думку мобілізовані будуть ті, хто ідейний залишився(частково волонтери), але ще відкладав це рішення або люди, що не мають змоги «купити» собі «непридатність».
Що ви думаєте з цього приводу? Можливо я десь помиляюсь.
Кого має на увазі пані Наталя, коли каже, що захищати буде «кожен»?
Ответ дляsmilingsky2010
В 19м году все в едином порыве ненавидели пороха: убитый брат, еврей, Роттердам плюс, минские, Иловайск, сдал Крым, фабрика в РФ. Ниче не забыла? Теперь тоже самое про зелю: разминировал, отвёл, шашлыки. Как легко манипулировать теми, кто не имеет мнения и убеждений
Дозволите не погодитися???Впевнена,що усіх під одні рамки вправляти не можна .У мене,я порохобот,,Чоловік та всі друзі за ЗеленькогоМи не розлучилися))).Звради статистики скажу....за кордон махнули якраз ті,хто горло рвав за Зеленського. Також додам,хто залишився,той або воює,або працює. Світ багатогранний)Від нас залежить багато чого...І Це треба прийняти)
Ответ дляJhenya_Sh
Люди могут выехать, если их не устраивает жить под кем-то )) а кому все равно, те будут жить под кем угодно. Чиновникам в большинстве своем все равно, они будут жить в любом случае )))
Почему вы не выезжаете, ведь вас так все здесь не устраивает?
Левобережная• 14 октября 2023
Ответ дляЮлия11123
О, да. Я каждый раз, когда читаю это, посылаю мысленно.
Сегодня написала коммент на инсайдере, что пора бы войну заканчивать, скоро уже жителей не останется, не то что военных- назвали раша ботом
Й путін такий - О, ось та жіночка написала, що ’пора бы войну заканчивать’, треба виводити свої війська з України. Так все сталося?
__
Ну ось з якою метою Ви пишете такі меседжі, що працюють на рашку? Що воно Вам дає? Мабуть, ще вірите в теорію змови?
Як Ви це уявляєте зараз ’пора бі войну заканчивать’, крім здачі нашої країни рашке? Ви цього чекаєте?
__
Сонная Сова• 14 октября 2023
Ответ дляЛевобережная
__
Вы задаете странные вопросы. Нет этого никто не хочет , вот совсем. Но и выхода хоть какого то в этой ситуации нет. путя не выйдет с Украины по желанию людей но и воевать вечно мы не можем, даже если все хоть как то побывают на фронте. Нет у нас столько людей и оружия. И за время войны оружие собственного производства так и не появилось.
Ответ дляJhenya_Sh
И кто из людей знал, что это всего лишь обещания? Вот вы знаете, кто точно будет придерживаться своей предвыборной программы? Кто не приводит свое кодло казнокрадов к власти? Назовите, очень интересно. А то вы перекинули вину президентов и полит.сил на обычных людей.
Так тех, кто аргументированно предупреждал, что будет только хуже и даже, вероятно, большая война, смешивали с какашками и оскорбляли.
Левобережная• 14 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Страшно уявить, що війна ще може бути рік і скільки поляже. А як підуть в активний контрнаступ?!
Така біль і відчай.
Війна вже 9 років, та може бути ще стільки, а може й більше. Звідки ви оце берете - рік, два тижні, весною?
Левобережная• 14 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Так весною 2022 нам казали, що у них все погано. Мотивації нема, воювать не вміють, техніка радянська, ракети закінчуються. А тепер виявляється з місця їх здвинуть не можна.
До кінця днів не буду вірити ні владі нашій, ні новинам.
Задрала пропаганда і з нашої сторони теж.
Все задрало
дуже дивне у вас життя, якщо у вас немає в родинні або в друзях військових. Чоловиків та жінок. Тих, що не за повісткою, а ще з 2014 перші в доброботах, ті що 24 лютого 2022 року вже стояли в чергах в ТРО.
Ось їх треба слухати, а ні новини.
Бідолашна, задрало її...
А що вам заважає у тому самому фесбуці на них підписатися?
Ось їх треба слухати, а ні новини.
Бідолашна, задрало її...
Соната любви• 14 октября 2023
Ответ дляNezabydka-2365
А кого не волнует давайте под зад коленкой и нахер с Украины? И главное назад дорогу закрыть. Подходит?
мне подходит такой вариант.
уже писала, но буду еще писать, пока дойдет.
если воевать любой ценой, я согласна при таком условии.
поголовная мобилизация, начиная с женщин.
не на форуме женщинам сидеть и гнать мужчин воевать любой ценой, а брать в руки оружие и в окоп.
без поблажек для всех. хоть 1 ребенок, хоть 10 детей- воюют все.
ну а чтобы хитросделанные не стали беременеть и таким образом пытаться откосить. беременным тоже работа- плести сетки, готовить еду, подавать патроны и так далее.
военный учет с 14 лет, в том числе и девочек. пусть начинают заранее готовиться стать воинами. как раз к 18 годам смогут заменить на войне.
мой вариант вполне справедливый для тех, кто хочет воевать и не останавливаться.
а также для тех, кому жаль деток депутатов и не жаль обычных людей.
Левобережная• 14 октября 2023
Ответ для_Yunna_
А почему вы этой форумчанке пишете, что она диванный патриот? Диванные это те , кто рассказывает, что надо идти на фронт, а сами на форуме сидят. Много женщин пошли добровольцами, почему вы не среди них, а другим указываете?
Можна я, можна я відповім?
Я не на фронті тільки тому, що у мене неповнолітня дитина яку ні на кого залишити. Була б хоч бабуся у нас, я б була там. Майже всі мої друзі зараз там.
Але я волонтер з 2014. А з початку вторження вже 5 березня у мене був організован волонтерський пункт, який працює досі, поки деякі бігли з нашого міста ’рятувати дітей’ - ми кожного дня фізично важко працювали, щоб допомагати армій. Забив на свій бізнес, свій власний час, відпочинок ми працювали. Й робимо далі. Й скільки піши зараз не пиши - приходьте допомагти, всі чомусь такі зайняти, всім ніколи, оця фіхня ’а я доначу’...угу.
Якщо війна буде, коли моя дитина стане самостійною, я проситимуся в армію. Навіть у свої 50 років.
Я не розумію, навіщо взагалі жити, якщо нічого не робити для своєї країни? І мені начхати ’а ось депутати і тп’. Я починаю з себе. Зі своєї совісті, гідності та своєї карми.
Ваша величність• 14 октября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Вот мне интересно ,а сыночки депутатов,судей и т.д.Они избегут мобилизаций?
А вы чего до сих пор не депутат и не судья?
Ваша величність• 14 октября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Вы хотите столкновения тех, кого этот лозунг так же возмутил, и тех, кто жаждет, что бы все мужчины воевали?
Смысл?
Смысл: тема в топе, срач на советчице.
Левобережная• 14 октября 2023
Ответ для_Yunna_
Спросите у нее как-нибудь, хотела бы она с ним местами поменяться и узнать, что такое протезы вместо ног или рук? Если да, то пусть не засиживается в тылу.
Мені просто цікаво, а Ви хочете вирішити питання цілісності країни тільки чужими ногами чи руками?
Чи для вас краще просто було здати Україну? Але це не гарантувало б цілосність ваших органів та органів членів вашої родини.
Чи ви просто вже встигли злиняти з країни і тому так міркуєте?
Кайдашева дочка• 14 октября 2023
Ответ дляВаша величність
А надо было?
Korsika999• 14 октября 2023
Ответ дляsmilingsky2010
Так а выбрал власти кто? Не граждане Украины разве?
У народа не было никаких шансов, выбрать кого то другого.
Ответ дляЛевобережная
Вот Женя утверждает, что оккупация это всего лишь на администрации просто сменят флаг и все продолжат жить той же жизнью, что и раньше, так же сплетничать с подружками, ходить на работу, обсуждать новости, чихвостить власть. кому флаг не понравится могут просто взять и выехать (на вопрос куда она естественно не ответит). А готова ли она и такие как она активные пропагандисты оккупации нести личную ответственность за то, что на самом деле все окажется не так радужно?
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляVinland
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляЛевобережная
Можна я, можна я відповім?
Спасибо Вам и всем волонтёрам❤❤❤
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляVinland
Удалено администрацией...
Так і буде!
Це було відомо ще рік тому.
Переховуватися чоловікам до кінця війни не вийде.
Краще, поки є час - нехай навчаються , щоб вижити на війні !
П.С. Мій чоловік вже відвоювався. Ще мінімум рік лікуватися після поранення, потім , якщо зможе, продовжить захищати Україну.
Це було відомо ще рік тому.
Ответ дляGaleTTa
Заводы и так скоро станут. Работать некому. Отпуска не дают даже потому что некем заменить. У нас в Кривом Роге вычищают и Метинвест и Арселор под чистую. Никто не хочет идти туда работать, потому что сразу после трудоустройства вручают повестку.
У 2 світову чоловіки воювали, жінки на заводах працювали.
Ответ дляЛевобережная
Можна я, можна я відповім?
Волонтерство не йде ні в яке порівняння з перебуванням безпосередньо на фронті, з ризиком лишитися калікою на все життя або померти.
Дитину можна віддати під опіку держави-як дитині воїна її забезпечать найкращі умови. Все інше відмазки-’ ото, якби...’ , читала я це мільйони раз. А докоряти людям, що вони щось там не роблять , що мали буцімто робити, тим паче розповідати, що вони повинні йти на смерть, ніхто не має права.