Пряма мова.
«Уникнути мобілізації не вийде: країну доведеться захищати кожному» – заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.
Мене від цих фраз насправді верне. Бо по своїм знайомим я розумію:
1/3 - виїхали і люблять Україну з Іспанії та інших країн;
1/3 - або дійсно непридатні, або зробили цю непридатність;
1/3 - вже в ЗСУ, волонтерять, активно донатять.
На мою думку мобілізовані будуть ті, хто ідейний залишився(частково волонтери), але ще відкладав це рішення або люди, що не мають змоги «купити» собі «непридатність».
Що ви думаєте з цього приводу? Можливо я десь помиляюсь.
Кого має на увазі пані Наталя, коли каже, що захищати буде «кожен»?
Nezabydka-2365• 14 октября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Идите воевать, раз вас это так волнует
А кого не волнует давайте под зад коленкой и нахер с Украины? И главное назад дорогу закрыть. Подходит?
Ответ дляАлена_С
Ви якось все на купу навалили.
В аргументах штибу ’хай син порошенка воює’ є і інший бік.
Ви ж не дивитеся в якості прикладу на тих депутатів, що воюють. А є і такі, хто загинув.
Зручно казати ’от поки ці не підуть, до мене ніяких питань бути не може’.
І ваше питання про ’чи стане легше, якщо вбитих буде більше’ - воно дуже дивне. Це що б образливіше не написати.
Моє ’ дивне’ питання є висновком, на маніпулятивні і перекручені ваші спічі.
Та ви не плутайте дрібних місцевих чиновників, які голосно звуться депутатами, з друзями верхівки , яким можна снайперів боятися. Особисто я не кивала на депутатів, і не хочу щоб навіть умовний син Порошенка загинув.
Сонная Сова• 14 октября 2023
Ответ дляNezabydka-2365
А те кто 2 года на 0 все здоровы. У вас какие-то розовые очки.
У вас очки, хз какие, калек, вместо калек набирать ну идеальная комбинация. Необстреляных, не мотивированных, а как бы нанимать низзя что ли .
Nezabydka-2365• 14 октября 2023
Ответ для_Yunna_
А вы уже пошли воевать? Или только под зад коленкой несогласных собрались выкидывать и всё?
5 человек из семьи. Достаточно
Ответ для_Yunna_
Люди не є приватною власністю держави.
Держава ще має і обов´язки щодо громадян- подбати про виконання третьої статті Конституції.
І не треба цих психологічних маніпуляцій, що за мене вмирають або через мене там. Я не є винною або причетною до того що сталося 24.02.2022.
Ми всі причетні до того, що сталося.
Згадайте, як голосували, за кого, чи голосували взагалі.
Це все наробили наші обранці.
Тому вина тут на всіх нас однакова.
Це все наробили наші обранці.
Тому вина тут на всіх нас однакова.
Серпневе кошеня• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Добровольців більше нема.
Наймана армія - то ваші особисті фантазії, враховуючи кількість армії ворога.
Далі що?
Не знаю, я не дипломат і не політик, я на це не вчилась. Але мій чоловік воювати не буде. Він поривався, але я поставила ультиматум або хай йде, або розлучення. І мені все одно що ви про це думаєте, моя сімʼя для мене на першому місці, не держава і не кордони.
Ответ дляNezabydka-2365
5 человек из семьи. Достаточно
Да тут у каждой скандирующей лозунги по 5-10 человек в семье воюет, включая любовников. А кто-то считает что и одного из семьи достаточно. И ? Кто вас уполномочил утверждать такие квоты?
Который раз повторяю - решать каждый может только за себя. То, что ваши родственники якобы воюют, не даёт вам на Советчице или ещё где, каких-то особых преференций. Я тоже могу сказать что моя семья уже ’долг’ отдала, но гнать кого-то на фронт, сама туда не собираюсь, не имею морального права. Как не имеют его и другие.
Серпневе кошеня• 14 октября 2023
Ответ длянинель 1919
сильнее всего любят из Канады надев вышиванки в воскресных школах ...и учат как нам тут жить,достали капец уже и да меня дават жаба т.к мой лох не выездной и да. мне не стыдно
Шляхи є і зараз. Питайте у всіх знайомих виїхавших, не соромтесь. Хтось та поділиться контактами.
Ответ дляАлена_С
Ми всі причетні до того, що сталося.
Це все наробили наші обранці.
Тому вина тут на всіх нас однакова.
Це все наробили наші обранці.
Тому вина тут на всіх нас однакова.
Ні, не причетні. Люди голосували за їх передвиборчу кампанію, а не за те що вони потім наробили. Ні про яку однакову вину тут і мови бути не може.
Ответ дляАлена_С
У мене дуже багато претензій до діючої влади. Я ще в 2019-му сказала, що ці 73% нам обрали війну, тільки знову більшість з них буде хвора, або ’дуже кохана’ своїми дружинами. А нам знову своїх збирати на фронт.
Влада у нас, звісно, повне лайно. Але хто її обирав?
Знаєте, чомусь так виходить з вашого спічу, що якраз ви своїх кохаєте, цінність їхню розумієте, і віддавати на війну не хочете. Це, повірте, дуже зрозуміло. Але виходить, що ми своїх бійців кохаємо менше, і цінність їхня менша за ваших.
Не менша.
А країна у нас спільна.
Якби хоча б вдячність була, фіг з ним. Та постійно слухати те, що наші вже списані, бо вони там, це занадто. І що міняти їх на ваших - ой, нєнєнє, на це ми не згодні, бо Конституція. На наших Конституція не розповсюджується?
І ви Конституцію уважніше читайте, як вже як аргумент її наводите.
Стаття 65.
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов´язком громадян України.
Ви не маєте співчуття до тих родин, де є військовослужбовці. А ми вам маємо співчувати? Вибачте. За стільки років на таких вже не вистачає.
Тому так. Хай служать всі, хто не є інвалідом і працівником критичної інфраструктури та професій, які підлягають броні.
Не менша.
А країна у нас спільна.
Стаття 65.
Ну давайте начнем с того, что многие воинам благодарны, подписывают все возможные петиции о признании героем и т.д..
И согласны, что жизни всех одинаково ценны.
На это ваша фраза: ’А нам знову своїх збирати на фронт’.
Почему вы готовы их собирать на фронт? Они сами идут или вы их отправлянте, чтобы никто не сказал, что ваш муж под юбкой отсиживается?
Вы поймите, есть люди, которым общественное важнее своего. А есть наоборот, которым личное на первом месте, остальное вторично. И таких большинство, им неважна країна, они устроятся в любой ситуации. А кто-то жизнь отдаст за то, чтобы ничего не менялось.
Серпневе кошеня• 14 октября 2023
Ответ дляАлена_С
Не менша.
А країна у нас спільна.
Стаття 65.
Не менша.
А країна у нас спільна.
Стаття 65.
Мій, наприклад, не є інвалідом, але лікар прямим текстом сказав, що в нього від броніка спина «складеться», але влк це буде по-барабану, і сам лікар сказав всіма правдами і неправдами уникати тцк. А бронік там треба носити постійно, ви в курсі. Піти виконувати «обовʼязок» кимось навʼязаний і повернутись інвалідом навіть якщо пощастить не потрапити у бої, а просто від носіння броніка така собі перспектива.
Ніхто не просить від вас співчуття, всі співчувають вам. Але і не треба всіх слати на фронт, ви не маєте на це права.
Ответ для_Yunna_
У мене був брат в АТО, шкода що через екран цього не очевидно, повернувся моральною калікою. Більше на цю тему розмовляти не хочу.
Я вам дуже співчуваю
Після ато сама ледь чоловіка до ладу вивела. Дивом вдалося. Зараз зрідка приїджає - то інколи вже і не впевнена, чи впораюся на цей раз.
Бо завдяки таким темам бачу, що суспільство ладно залишити мого і тисячі тих, хто вже там віж початку другого вторгнення, догнивати. Без змін, без перепочинку. Якби це вирішували прості люди, так би і було. Подивіться на кількість лайків. Дуже показово.
Вдаються до будь-яких аргументів. Депутати, цінність життя, кохання, неготовність моральна, не всім воювати, моїм дітям потрібен батько... Та чого тільки вже не начиталася.
Ніхто не хоче, щоб їхні рідні йшли на війну. Ніхто.
Але читати, як суспільство підписує вирок твоєму чоловіку, бо не хоче - це теж досить мрачно. Виходить, що наша надія тільки на те, що зміна буде надана за посиленням мобілізації.
От і все.
Ответ дляJhenya_Sh
Флаги и границы можно вернуть, позже , много позже, а вот человеческую жизнь не вернёшь никогда. Горе потери родного близкого человека , никогда и ничем не исправить.
Ответ дляАлена_С
Цих депутатішок обирали. Може й не ви особисто (зазвичай такі на місцеві вибори не ходять - дуже зручно потім казати, що це лайно ви не обирали). Але це представники, обрані демократично.
Соромно?
Не те слово як.
І зараз так зручно цим лайном прикриватися, еге ж?)
Якщо що, той мер за якого я голосувала, зараз на фронті.
І є список тих депутатів, зто воює. Але вони вам нецікаві. Бо прикриватися ними не вийде.
Соромно?
Не те слово як.
Нынешняя влада в программе совсем другое обещала ))) референдумы по многим вопросам, договариваться по определенным вопросам. Вы что, думаете, что они не знали требовагий, чтобы не было войны? ))))
Но в определенный момент все покатилось по предыдущим рельсам, плюс были разминированы территории и не взорваны мосты в критический момент. Как вы думаете, с чего бы это? А теперь люди должны бежать головы сложить за договорняки воасти?
Ответ дляАлена_С
Я вам дуже співчуваю
От і все.
Повірте, суспільство не хоче, щоб далі гинули люди. Не військові , не цивільні. Не ті хто там спочатку, не новобранці.
Ответ дляАлена_С
Держава має це право. Вирішувати, скільки ще потрібно мобілізувати.
Бо це питання її виживання.
Дуже легко писати пасажі про високу цінність людського життя, поки за вашу родину там вмирають інші.
У вас нікого з близьких на фронті нема, це очевидно.
Ваш страх за те, що ви можете раптово і без згоди опинитися на місці таких, як я, мені зрозумілий.
Бо це питання її виживання.
Не має вона право, вона не жива істота, ей не больно, хватит очеловечивать государство.
И положить сотни тысяч за нее человеческих жизней? За что?
Ответ для_Yunna_
Повний триндець.
Проголосували за обіцянки, і тепер в кущі, коли країна на межі прірви ))))
Ай, нарядно як :)
Ответ дляАлена_С
Повний триндець.
Ай, нарядно як :)
Читайте будь ласка те, що написано, не вигадуйте, голосували за передвиборну кампанію, а не за те, що почали робити замість неї.
Обіцянки - цяцянки то у кавалера на побаченні, а не у посадової особи. Не треба з хворої голови перекидати на здорову.