Просто каралева• 13 октября 2023

Чи потрібні бра в спальні над ліжком?

Будуть на днях штробити розетки, що з боків від ліжка. І от виникло питання чи потрібні бра на стіні над ліжком?
В теперішніх мінімалістичних дизайнах їх на стіні майже нема. В спальні з освітлення лише люстра по середині.
В мене ніколи їх не було, тому не знаю чи треба.
Like-995b• 13 октября 2023
Мне надо!) уютно , заставила мужа сделать

автор Просто каралева • 13 октября 2023
Ответ дляLike-995b
Читаєте в ліжку?
Бо я втикаю в смартфон.
І коли діти були малесенькі, то без них якось викрутились, нічник в розетку був.
Мусик Пусик• 13 октября 2023
В нас не над ліжком, а по бокам, над тумбами. Це дійсно створює затишок.
Оскорбляю всячески• 13 октября 2023
У нас в спальне вообще не было верхнего света. Бра над кроватью с двух сторон и все. Комната светлая была, там кроме кровати только телек и комод были
Апрель Ивановна• 13 октября 2023
конечно местное освещение надо.Не обязательно бра,может прикроватные тумбочки с лампами
Like-995b• 13 октября 2023
Ответ дляПросто каралева
Читаєте в ліжку?
Бо я втикаю в смартфон.
Я тоже в телефоне) но уютно мне. Верхний свет не люблю
Сито для думок• 13 октября 2023
Мені потрібні. Одна люстра не дуже зручно. Я люблю, коли кожна зона підсвічується окремо точковими світильниками додатково. І бра бувають в будь-якому стилі, навіть мінімалістичному вони прикрашають інтер´єр.
Мотористка• 13 октября 2023
Вони не над ліжком, а збоку ліжка. Так, треба, це зручно
from Ukraine• 13 октября 2023
бра - нет. настольная лампа

автор Просто каралева • 13 октября 2023
Ответ дляМотористка
Я це і мала на увазі, над тумбочками.
Щоб не ставити на тумбочку торшер.
Каляка маляка• 13 октября 2023
Мне надо.Даже хоть температуру померить,телефоном подсвечивать?
Чемна панночка• 13 октября 2023
Да. Нам надо. И мне с ними уютно
Будьте так ласкаві• 13 октября 2023
Я в ліжку не читаю, але з бра затишно. У мене люстра більше, як прикраса інтер´єру. А для вечірнього освітлення вмикаю бра і сенсорне коло в дзеркалі.
DeFF• 13 октября 2023
Не люблю «верхнє» світло в спальні, тож не уявляю цю кімнату без бра. Наразі читаю в ліжку, дуже затишно і не заважає.
КартаБезКомиссий• 13 октября 2023
Не люблю верхнє світло.
Тому для мене бра, гірлянди-штори обов´язково.
Ну, може ви любите вмикати яскраве верхнє освітлення
МЕСТО_Встречи• 13 октября 2023
Ответ дляКаляка маляка
Включить верхний свет