ЗавЛабСнаб• 14 октября 2023

Чи можна в приваті завести ще одну карту для виплат?

Хочу ще одну карту, на якій би я могла відкладати щось
Ищу-брожу• 14 октября 2023
да

Ya1607• 14 октября 2023
Там можна хоч 100 карт заводить
Поумничка• 14 октября 2023
Конечно, в любой валюте.
ПАЦАНКА О• 14 октября 2023
Для таких целей сделала электронную в привате, оформляется за 5сек
Бабайко• 14 октября 2023
Відкрийте депозит , ще й відсотки будуть . Прям в в П24
автор ЗавЛабСнаб • 14 октября 2023
Ответ дляБабайко
Як це зробити?
Бабайко• 14 октября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Як це зробити?
Зайдіть в Приват 24 , розділ заощадження , відкрити . І перекиньте з існуючої карти
автор ЗавЛабСнаб • 14 октября 2023
Ответ дляБабайко
Дякую😉
Сіточка• 14 октября 2023
В приваті є скарбничка, можете на неї відкладати.

Скоро_вчера• 14 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
І я таку зробила
Незламна• 14 октября 2023
А можна так відкрити віртуальну, щоб вона була безвідсоткова? Тобто, щоб людина, яка переводить на неї кошти не сплачувала відсоток?
Якщо так, то яка це віртуальна картка?
Дякую за відповіді!
Одні думки• 14 октября 2023
Ответ дляСіточка
В скарбничку не більше 5тис в місяць можна закинути
Сіточка• 14 октября 2023
Ответ дляОдні думки
Я не знала про обмеження. В мене відсоток з надходжень автоматом йде на скарбничку. Але я не тримаю великі суми в гривні, трохи накапало і купую валюту
ПАЦАНКА О• 14 октября 2023
Ответ дляНезламна
Якщо так, то яка це віртуальна картка?
Дякую за відповіді!
Да, это кредитка, то есть универсальная карта, у меня такая.
Незламна• 14 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Дякую вам!Тобто, діджитал універсальна?
От така ситуація: сплачую аренду на картку- в місяць 44 грн процент хазяйці. Прошу зробити безпроцентну, але бачу діла не буде. Вона і гарна людина, і обіцяє та все ніяк не дійде, бо зайнята і часто в роз´їздах, діти і все таке. Мене все влаштовує, я хазяїв і не бачу. Але ось цей нюанс. З комуналкою буде ще більше.
То хочу запропонувати їй зробити діджитал.
І оця процентна пишуть прив´язана до цифрової. То чи не буде, що й туди з процентом платити?
Я , звісно, в банк сходжу. Та тут на форумі краще
пояснять.
Вибачте, за лонгрид.
ПАЦАНКА О• 14 октября 2023
Ответ дляНезламна
Дякую вам!Тобто, діджитал універсальна?
пояснять.
Вибачте, за лонгрид.
Карта отдельно, ни к чему не привязана, у неё отдельный номер, в привате отображается как обычная карта. Я на неё скидываю ’накопления’, процентов нет. Расплачиваться можно и в магазине и в инете, как обычной картой (через гугл пей, эппл пей).
Незламна• 14 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Дякую вам щиро за відповідь! Все зрозуміло тепер. Гарних вихідних! ❤
ПАЦАНКА О• 14 октября 2023
Ответ дляНезламна
Да не за что! На самом деле очень удобно))

И вам всего хорошего 🤗