mavka.cy• 14 октября 2023

Покупки з японських сайтів

На знайшла в оголошеннях, що хтось викупає товар з Японії
Де пошукати посередників?
Викупити потрібно 4 мягкі маленькі іграшки. Дочка замовила на новий рік
Стебель березы• 14 октября 2023
Купити не проблема, доставити як? Немає перевізників.

Сиреневая цапля• 14 октября 2023
а в Корее?
автор mavka.cy • 14 октября 2023
Ответ дляСтебель березы
Ну якось же японську косметику доставляють. Мені не потрібно деталі і видавати секретні методи. я хочу лиш замовити в тих посередників, які знають варіанти
120-120-120 (не худею)• 14 октября 2023
На Зенмаркеті не дивились? У них здається є доставка в Україну.
120-120-120 (не худею)• 14 октября 2023
Ответ дляmavka.cy
Японську косметику купую в машазинах косметики, де є доставка в Україну.
автор mavka.cy • 14 октября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
не чула про такий сайт. дякую
https://tapioca.co.jp/products/detail/1046 от такі іграшки шукаю
автор mavka.cy • 14 октября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
о, то це, схоже, і є перевізник. дякую
Украиночка• 15 октября 2023
такі знайшлись на піндуодуо. порийтесь там може щось знайдеться
Украиночка• 15 октября 2023
а еще написано, что они отправляют в китай. так что по идее вам может помочь посредник который выкупит ваши игрушки через доставку в китай