ВыФсеВрете• 14 октября 2023

Ініциатива в відносинах з чоловіками

А ви виступали ініциаторами знайомств та відносин з чоловіками? Чим закінчилось? Чи правда, що для тривалих та стабільниз відносин ініциатива має бути від чоловіка?Поділіться досвідом
Рожайтретьего• 14 октября 2023
Не. У меня столько энергии нет. Клеять кого-то и тащить.

Пускаю бісики• 14 октября 2023
Ну, якось я написала перша на сз хлопцю. Запрлсила його на зустріч. І поцілувала перша.
Зараз молодшому сину 3 роки і у мене лапки)
Флюорография гуся• 14 октября 2023
Да. Сделал предложение
5cmhybyna• 14 октября 2023
лише г-но на поверхні плаває. За ресурсними самцями треба пірнати
аромат Жука• 14 октября 2023
Два раза пробовала и оба мимо
ГендиреХтор• 14 октября 2023
до 30 делала сама первый шаг и не раз..
сейчас как то потребности нет
Бодіпозітівна• 14 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Куди ви пірнаєте? Обличчям в ширінку?
Пускаю бісики• 14 октября 2023
Тут жінки чогось взагалі не розрізняють поняття ’проявити ініціативу’ і ’постійно бути єдиним ініціатором’. А це ж як різниця між тим, щоб випити келих, та піти в запій по-чорному
ГендиреХтор• 14 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
почему по вашему не видят разницу?

КонхфЭдкаТузик• 14 октября 2023
Якщо жінка нецікава чоловіку, то скільки не проявляй ініціативу, все тимчасово. Для тривалих стосунків чоловік має завойовувати нашу увагу, тоді буде цінити.
Не цілуюсь з бодуна• 14 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Точно!
Пускаю бісики• 14 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
почему по вашему не видят разницу?
Не зовсім зрозуміла питання. Чому вони різниці не бачать, чи чому я думаю, що не бачать?)
ГендиреХтор• 14 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
почему вы так считаете?
Пускаю бісики• 14 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Якщо нецікава, то й завойовувати не буде. Результат не змінився
ГендиреХтор• 14 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
и женщины к не интересным тоже не лезут....
Пускаю бісики• 14 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
почему вы так считаете?
Почитайте коментарі навіть у цій темі. Говорять, що погано намагатись одній витягнути стосунки з незацікавленим чоловіком, що не треба жінці завойовувати і т.п.
Але ж першій підійти - це ніяк не дорівнює бігати потім півроку собачкою за ним)
ГендиреХтор• 14 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Все, поняла, абсолютно согласна
В танке• 14 октября 2023
У меня знакомая проявила инициативу дважды. Позвала на кофе. А потом оказалось, что он живет с другой, но с ней комическая связь… короче, еб@т себе мозг уже третий месяц с этими отношениями. Еще раз подтверждает мою теорию, что кто хочет- пригласит сам. Если не приглашает- есть причина.
В танке• 14 октября 2023
*Комическая = кармическая

Боневтікла• 14 октября 2023
Мы не в средневековье живем, где женщины ´рабы´, а мужчины выбирают как колбасу.
Нравится, вперед! Проявляйте инициативу!
Мальдивирую• 14 октября 2023
Я с результатом своей инициативы уже больше 20 лет живу, ни дня не жалела