Благоуханочка• 14 октября 2023

Засіб для кудрявого волосся

У сина трохи довге волосся, ніж на фото для прикладу. Якщо користуємось пінками, гелями, то волосся жорстке стає і на ранок вибух на макаронній фабриці. Які щасоби зберігають Кудрі і залишають волосся м’яке. Кудрявий метод йому не підходить, бо йому 14 років і він цим займатись не буде, підстригатись коротко також відмовляється
Дякую за поради!
автор Благоуханочка • 14 октября 2023
Лялька в колисці• 14 октября 2023
Хай спробує крем для кучерів
автор Благоуханочка • 14 октября 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Хай спробує крем для кучерів
Дякую, а в яких брендах він є?
автор Благоуханочка • 14 октября 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Хай спробує крем для кучерів
Загуглила, дякуююю, спробуємо
Лялька в колисці• 14 октября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Дякую, а в яких брендах він є?
Мені подобається від Goldwell curls and waves curl control
Говорю-балакаю• 14 октября 2023
Я сегодня заказала специальные серии для кудрявых волос Matrix и Moroccanoil . Будем пробовать. Сыну 15, та же проблема.
Копуша• 14 октября 2023
мені дуже подобається Love Curl Revitalizer від Davines.
Круто формує кудрі і на декілька днів
Копуша• 14 октября 2023
але ж всі вони пахнуть так жіночно ))
може є щось подібне для чоловіків? ))
Юлия ZP• 14 октября 2023
Посмотрите в Ютюбе ’кудрявый метод .’
Банка з медом• 14 октября 2023
Вранці аби кучері не були пухнасті хвй робить рефреш
ТрамвайGirl• 14 октября 2023
Бюось предствить свою дочь кудряшку с волосами до попы и Вашего сына с косметикой для волос на двоих...как-то аж грустно стало. А мальчик взрослеть не будет? Только за кудряшкам ухаживать?
автор Благоуханочка • 14 октября 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ой ідіть лісом, ще я про вашу дочку не думала. Так мій син носить зачіску ту яку хоче
ТрамвайGirl• 14 октября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Ну то хай носить )) Ви ще своїм лаком для нігтів і прокладками в лісі разом зі своєї бубочкою не зрозумілого гендера поділіться-чого вже там. Терпіти не можу получоловічків, а бо він чоловік-хлопець, або недо..не розумію, як можна використовувати засоби догляду за тілом/волоссям таким недочоловічкам...з такими мамусями..тоді, що дівчаток вчити-щоб змушували таких хлопчиків мізинчиків змінювати вчасно носки, та вміли презервативи надівати...якщо хлопчик в 14 рочків не може зправитись зі своїм волоссям, щоб йому мамуся купувала жіночі засоби догляду, то проблема або в мамусі, або хлопчик не дорослий або просто лінивий.
автор Благоуханочка • 14 октября 2023
Ответ дляТрамвайGirl
А мені доя чого знати що вам не подобається
Не пишіть, бо підете трохи далі чим в ліс
ТрамвайGirl• 14 октября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Попробуйте лучше успокоительное. И позвольте решить проблему своих длинных кудрявых волос своему мальчику, не делайте с него девочку, как бы Вам это не хотелось. ))
автор Благоуханочка • 14 октября 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Удалено администрацией...
ТрамвайGirl• 14 октября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Удалено администрацией...
Психолог дешевле стоит для такого случая как у Вас , чем женские косметическме средства для полумальчиков. Обратите внимание! Вы ведь за эти пришли с вопросом на форум? ))
ВерСаСе• 15 октября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Загуглила, дякуююю, спробуємо
Велла, еще люблю соляной спрей
ВерСаСе• 15 октября 2023
Автор , у меня у сына . В барьер шопе научили его мужикис его. хаером лет в 10
Сын а-ля Варламов , или мыть раньше или мочить
ВерСаСе• 15 октября 2023
барбершоп.. а то брєд написався)