Шалена красуня• 14 октября 2023
Комуналка, рахунок. Кому ще не нараховано за воду від Київводоканалу?
Зазвичай 11-го вже все нараховано, а в цей раз рахунок є, а нарахувань немає, крім абонплати.
Шалена красуня
• 14 октября 2023
Перефразую. Ви отримали вже рахунки? Вам нараховано за воду?
Просто щоб розуміти, чи чекати, поки нараххують, чи телефонувати на Київводоканал.
Аноним_• 15 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
Автор где вы такие берётесь ????
Шалена красуня
• 15 октября 2023
Ответ дляАноним_
Автор где вы такие берётесь ????
Поясніть, будь ласка, що Ви маєте на увазі. Я Вас не зрозуміла.
Аноним_• 15 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
У вас есть показания счётчика ?
До и после и вы сами все посчитали
Даже если вы не оплачиваете по счетчику , ну не выставили счёт .., это что трагедия ??
Позвонили им, написали им … и тд
Кому-то выставили счёт , кому то нет .. это проблема ???!
До и после и вы сами все посчитали
Позвонили им, написали им … и тд
Шалена красуня
• 15 октября 2023
Ответ дляАноним_
У вас есть показания счётчика ?
До и после и вы сами все посчитали
Позвонили им, написали им … и тд
До и после и вы сами все посчитали
Позвонили им, написали им … и тд
А чому я не можу запитати, чи у когось така ж ситуація? Я когось образила цим питанням?
Аноним_• 15 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
Ну почему же .., можете …