Я таке знаю• 15 октября 2023
Какие туристические ботинки лучше?
На осень в горы. Под зеленую куртку, но это конечно не главное
одни мне нравятся из-за подошвы вибрам, а вторые дешевле
Воленс-неволенс• 15 октября 2023
Ой, не карімор. Мб, то так мені щастило, але якість кабздєц була
Я таке знаю
• 15 октября 2023
Ответ дляМрію про космос
CMP не хочете подивитися?
дивлюсь також. в мене просто бюджет, ток же все підходить
Ms. Iphone• 15 октября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
а отзывы хорошие
Только в этой теме из шести ответов уже три плохих отзыва. Но дело ваше.
Я таке знаю
• 15 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
да я уже поняла) смотрю cmp
Невгамовна Бу• 15 октября 2023
Не знаю что за бренд на 1м фото, но раз там пошва вибрам, то уже хорошо. Если нужна обувь такого плана то рассмотрите Merrell
Мальовнича даль• 15 октября 2023
Я тоже за мерелл ещё коламбия можно в вашем варианте этой фирмы быстро убиваются стираются вщент
Я таке знаю
• 15 октября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
спасибо!
Асталависта бэйби• 15 октября 2023
Авторе, ви прям усі 2тисячники підкоряти збираєтесь?
Бо ’гори’ то поняття дуже широке. У Буковелі можна і на підборах ходити.
Я живу у горах, то більшість часу хожу у звичайних кросівках. Лише у довгі походи понад 50 км/день одягаю трекінгове взуття (зараз меррел маю). Зустрічаю часто на вершинах людей навіть у шльопках 🙊🙈🙉
Тобто часто/густо оті всі супер профі поради вони не всім потрібні.
Мандолина Бу• 15 октября 2023
Не беріть вібрам, краще щось простіше. Вібрам слизький шо капець, там треба звичка. Просто міцненька підошва на пару днів буле норм.
Я таке знаю
• 15 октября 2023
Ответ дляМандолина Бу
правда? не знала. дякую
Я таке знаю
• 15 октября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
та ні) просто осінній ліс, може бути слизько, плюс каміння, плюс волога...
в мене є трейлові кросівкі з гортексом, але мені здається що в коротких краще в гори все ж не ходити
Броніки для Моніки• 15 октября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Для такого каррімор має вистачити.
Туся муся• 15 октября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Для ваших потреб, достатньо керрiмор, я хожу в гори, в мене двi пари коротких трекiнгiв, довгi не зручнi менi, екко та крiспi, пройшли вже 12 двохтисячникiв та три трьох. Просто в лiс, по моркому, достатньо будь якого взуття, що не промокатиме та комфортне для тривалих пiших подорожей.