Надежда наш компас• 15 октября 2023

Вы покупаете оригинальные чехлы для айфона?

Результат:
вже голосів: 55
36 (65.45%) Не оригинальные
11 (20%) Оригинальные
5 (9.09%) У меня андроид
3 (5.45%) Результат
На паровозе• 15 октября 2023
Ні.
Спілий баклажан• 15 октября 2023
могу себе позволить купить, но я жадная
Бибер-анонимер• 15 октября 2023
Я навіть не в курсі, що то за звір - оригинальные чехлы.
Який сподобався, такого і купила.
І телефон я міняю лише коли ПО вже не підтримується. Мені норм досі з десятим.
Працівниця року• 15 октября 2023
А зміст?
На алі замовляю
Губи з філером• 15 октября 2023
Не чехлы, а чехол. Да, оригинальный. У меня зарядка бесконтактная, хз, что может с батареей случится, то решила оригинал купить.
60 метрів сметани• 15 октября 2023
Я купила вот на 15 оригинал , еще не распаковала и жду телефон
english book• 15 октября 2023
Не знаю чи то оригінал чи ні, але колега замовляв шкіряні на Amazon. Прикол в тому, що він спочатку світлий і не дуже привабливий. Але згодом шкіра темнішає, затирається, і стає схожою на шкіру, як в старих дорогих шкіряних портфелях.Дуже гарний вигляд.
Знаю що недешевий.
Морковна• 15 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
А зміст?
На алі замовляю
«Сенс» буде доречніше в цьому випадку.
Кто крайний?• 15 октября 2023
Покупаем с дочкой на Али 5-6 штук разных и меняем.
Танцепесенная• 15 октября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
могу себе позволить купить, но я жадная
Я что то похожее сказала в магазине, когда телефон покупала и мне чехол за 3к предложили ) продавец такой - Вы же телефон купили такой дорого, а на чехол не хотите тратить?! :))) и так возмущенно прям сказал )
Телепузик• 15 октября 2023
Оригинальные сильно обычные и скучные, покупаю дизайнерские
Працівниця року• 15 октября 2023
Ответ дляМорковна
«Сенс» буде доречніше в цьому випадку.
Була вже дискусія щодо цього (може, то теж ви мене виправляли 🤭).

Отже, зміст, з одного боку, це «те, про що йдеться, розповідається; те, що описується, зображається» (зміст оповідання, зміст картини), а з другого — це «найважливіша ідея, основа, сутність чогось».

Тому, зміст абсолютно коректно вживати в значенні «суті».
Морковна• 15 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року

Ні, Ви не праві
Працівниця року• 15 октября 2023
Ответ дляМорковна
Ні, Ви не праві
Так, я маю рацію)