СережкинаЯ• Изменено 23 декабря 2025
Математика) Скільки грам ковбаси в олівʼє, якщо…
Три моркви, картоплі-6-7шт,.Яйця 8-10шт, горошок банка 450гр.
Ковбасу лікарську даю.
Є смачна фасована, я її люблю, там по 300-400 грам в упаковці.
От думаю брати одну чи 2… 300 ніби мало, а 600-800 забагато.
Щоб було оптимально і не витрачати зайвого.
Ковбасу лікарську даю.
Результат:
вже голосів:
63 (62.38%)
600-700 грам
32 (31.68%)
300-400 грм вистачить
6 (5.94%)
Тиц
Губи з філером• 23 декабря 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Це олівʼє на 2х чол))
Думаю чи не забагато
Чоловіків?Чоловічої статі?
Відерко добре вийде
Рубаю олівлє• 23 декабря 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Ого, вот это вы жрёте. На двоих ведро 🪣 оливье? Ниче не слипнется ?
Привіт, Аліна. Як справи?
Небалувана Галя• 23 декабря 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
10 яиц + 7 шт картошки + 0,6 колбасы - люди столько не едят, а именно жрут. А потом тут темы, как похудеть, пАмАгите
Тю. І гості можуть зайти, і самим можна з лотком в гості, і на роботу. Розійдеться
175см55кг19лет (она)• 23 декабря 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Та ні 2-3 дні) що там їсти
В от 700 гр ковбаси в ньому таки забагато ніби буде
Божечки, ну що за жлобство той кожен грам ковбаси тут обговорювать ы вираховувать. Купили кіло плю-мінус, бахнули від душі, то вже б і закусували давно
Лупаю цю скелю• 23 декабря 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Це олівʼє на 2х чол))
Думаю чи не забагато
Нормально, робіть тазик, вистачить від Різдва до Нового року))
Борисфенка• 23 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Та до весни вистачить
Ошеламиссимо• 23 декабря 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Це олівʼє на 2х чол))
Думаю чи не забагато
400 достатньо, а картоплі візьміть менше, 4-5 шт, яйця хай так і буде 8-10, вони не зіпсують точно, і буде смачно
Добра всем!• 23 декабря 2025
Ответ длякультУра
Как раз наоборот))
В оливье должно быть мясо. В оригинале вроде дичь. А с колбасой это выдумка бедных советских людей.
З м´ясом салат ´столичний´
Неробименінерви• 23 декабря 2025
Для чого вам тазік Олівʼє? Я беру 1 морквину, 2-3 картоплини, 4 яйця і 400 гр телятини . З головою вистачає на 2-3 дні. Ви одним Олівʼє будете давитися тричі на день?
Броніки для Моніки• 23 декабря 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Я только что делала из такого же набора, 0,5 кг колбасы. Можно и 600. Но не меньше.
Там укроп?
Броніки для Моніки• 23 декабря 2025
Ответ дляДобра всем!
Автор, щоб олів´є було смачним в нього треба класти всіх інгредієнтів однаково по кількості. Наприклад, візьміть якусь піалу і міряйте, піала ковбаси, піала картоплі, ну т.д.
Пиала моркови? Пиала огурцов? Можно и пиалу укропа. Что бы точно выбросить.
Добра всем!• 23 декабря 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Ви дивна? Я не сказала тазік, а піала є маленька є велика, в залежності від кіл-ті людей. І до чого тут укроп і олів´є? Укроп туди не додають, тільки зелений лук
Броніки для Моніки• 23 декабря 2025
Ответ дляДобра всем!
Я? Ну лан, я - дИвная!
Ингредиенты в оливье не кладут в одинаковом количестве
Колбаса вареная 42
Картофель отварной в кожице очищенный, п/ф 35
Морковь отварная очищенная, п/ф 15
Яйцо куриное 25
Горошек зеленый консервированный 10
Огурцы соленые (маринованные) 28
Соль 3
Майонез 30
Это брутто, в граммах на порцию 170 грамм
Колбаса вареная 42
Морковь отварная очищенная, п/ф 15
Яйцо куриное 25
Горошек зеленый консервированный 10
Огурцы соленые (маринованные) 28
Соль 3
Майонез 30
Добра всем!• 23 декабря 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Я? Ну лан, я - дИвная!
Колбаса вареная 42
Морковь отварная очищенная, п/ф 15
Яйцо куриное 25
Горошек зеленый консервированный 10
Огурцы соленые (маринованные) 28
Соль 3
Майонез 30
Колбаса вареная 42
Морковь отварная очищенная, п/ф 15
Яйцо куриное 25
Горошек зеленый консервированный 10
Огурцы соленые (маринованные) 28
Соль 3
Майонез 30
Це порція де? У задрипаній столовій? А ви спробуйте покласти однакову кількість і дуже здивуєтесь іншому смаку, а то привикли пхати кіло картоплі на 200 гр ковбаси і жуєте одну картоплю і смак відповідний
Броніки для Моніки• 23 декабря 2025
Ответ дляДобра всем!
Глазами слабы?
Колбаса вареная 42
Зоя Жорівна• 23 декабря 2025
6-7 картошек много на банку горошка и 300 г колбасы. Или уменьшите количество овощей, или берите 2 колбасы.
Просто Фіфа• 23 декабря 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Там укроп?
Да был пучочек зелени лук зеленый, укроп и петрушка. Я зелень добавляю всегда во все блюда, тем более салаты.
Добра всем!• 23 декабря 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Глазами слабы?
Колбаса вареная 42
Рецепт задрипаної столової лишіть собі