МояХатаЗкраю• 15 октября 2023
Ненавиджу
Ненавиджу 😡😡😡😡
Тут пише мені, що сумує, запрошує на наступне побачення. А парельно пише якійсь шалаві( знаєте оті профілі в фб дівчат за $$$)
Повидаляла , поблокувала його скрізь.
Але ж блін, це так образливо ((((
Повидаляла , поблокувала його скрізь.
Але ж блін, це так образливо ((((
Я натуралка• 15 октября 2023
Добре, що розкрився, так і пів життя можна втратити, у вас все попереду
МояХатаЗкраю
• 15 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
і що що пише. З чоловіків треба тягнути бабло. А хай там хоч пів міста ...
Краще самій, чим з тим, хто пів міста
Завжди мало• 15 октября 2023
Ненавидеть из за такой фигни... Вам себя не жалко, чтоб вы питаетесь такими негативными чувствами из за фигни?
МояХатаЗкраю
• 15 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Це так. Набагато краще, коли воно з самого початку вилазить.
Проня_Прокоповна• 15 октября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Краще самій, чим з тим, хто пів міста
А нащо ви знущаєиесь з себе) прям ненависть до якогось чувака((. Це розрушає вас як людину.
МояХатаЗкраю
• 15 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
А у вас яка перша реакція коли дізнається? ’ ой, пошлю я йому промінчики бобра’ а сама радісно полетіла жити?)
Проня_Прокоповна• 15 октября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Саме так. Можна шампанське відкрити якщо вживаєте
МояХатаЗкраю
• 15 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
А откуда вы знаете, что он сейчас пишет этим девушкам?
В стрічці фб вилізло. Там показує коментарі друзів.
Завжди мало• 15 октября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Заблокировала и забила, радуясь что бог отвёл.
Ну уж точно не ненавидела бы совершенно чужого мне человека.
Проня_Прокоповна• 15 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
А що їй ще робити? Слідкує)))
Проня_Прокоповна• 15 октября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
І що пише? Хочу тебе)))
МояХатаЗкраю
• 15 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ще 5 хвилин тому він не був чужою мені людиною
МояХатаЗкраю
• 15 октября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
І що пише? Хочу тебе)))
Навіщо ви так?
Завжди мало• 15 октября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
А вы серьезно начинаете ненавидеть сразу человека просто потому что он не такой как вы себе напридумывали?
Завжди мало• 15 октября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
А кем был?
Мужем ? Парнем с которым вы встречаетесь?
Или просто очередным мужиком который пишет и на свидания приглашает?
Проня_Прокоповна• 15 октября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Навіщо ви так?
Як?)) Я дійсно не розумію піськостраждань за чуваком, тим більше не генерую негатив.
Проня_Прокоповна• 15 октября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Удалено администрацией...
Ви нас теж ненавидите?))) Ви генеруєте негатив і нічого хорошого з цього не вийде. Гарного і спокійного вам дня.
Эскиз бесконечности• 15 октября 2023
А шо саме вам образливо? Шо з іншими за $, а з вами безкоштовно?
Сама собі лікар• 15 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
ні, краще з баблом
Так печально, ваши посты все одинаковые: бабло, бабло, бабло, бабло. И ни в одном нет себя любимой, своих желаний, хоть чего-то, кроме бабла.
Сама собі лікар• 15 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
свої бажання реалізують з допомогою БАБЛА!
Вот об этом я и говорю, когда основа жизни бабло - это печально.
Попа как у Кардашьян• 15 октября 2023
То суто ваші проблеми, які ви створили власноруч, нам не обов´язково про це розповідати.