Та не реву я• 15 октября 2023
Дівчата, болить під правим ребром, що випити?
Дівчата, я в дорозі, важлива зустріч в Києві, їду з Вінниці.
Кілька днів болі в ЖКТ, маю там букет. Їжа дієтична, вранці спровокувалв, більше як психосоматика.
Випила вранці Трімспа, но-шпу, але біль під правим ребром, точніше навіть під грудьми справа, ну такий занудний, ( думаю, що то жовчний забастував) чим можна трішки знеболити щоб на зустрічі думати про справи, а не про біль.
всегдаДаДа• 15 октября 2023
Пить много воды без газов. Я бы не пила лекарства, это может усугубить.
Леди Г• 15 октября 2023
узи желчного давно делали?
там же могли и камни образоваться. сейчас желчегонных напьетесь, а если камень пошевелится и забьет канал? это очень же серьезно, а тем более в дороге!
я сама мучаюсь хроникой по желчному.
Не кую, не мелю• 15 октября 2023
Дуспатолин, мебсин. Если нервное можно ещё корвалол или корвалтаб
Та не реву я
• 15 октября 2023
Дякую, дівчата.
Випʼю ще но-шпу і буду чекати приходу.
За карвалол теж згалала, що дуже давно він дійсно при таких симптомах допомагав, тут мені і нарадили.
Ще рік назад камінців на УЗІ не було, а скарги такі бували раніше , більш підвʼязані під нерви, тошнота +біль відразу, довго чекати не потрібно.
Всім дякую. Не хворійте❤️
Випʼю ще но-шпу і буду чекати приходу.
Всім дякую. Не хворійте❤️