ЛолитаНеРазлита• 15 октября 2023
Віденська лита чи Ковалівська ялинка?
Дівчата, хелп)) Хто бачив вживу ці ялинки? Яка краще, натуральніше виглядає? Бо щось заплуталась я в цьому виборі ялинок 🫣
ЛолитаНеРазлита
• 15 октября 2023
Ответ дляПатика-мотика
а де вибираєте, підкажіть будь ласка? теж хочу нову ялинку)
попалась інфо в інстаграмі. До кінця жовтня скидки ще будуть
Допоможіть знайти• 15 октября 2023
Якщо вони виглядають так, то я б вибрала Віденську. У неї гілки вгору, її легше прикрашати і іграшки буде гарно видно. Ковалівська іграшки прикриє гілками, її немає сенсу гарно прикрашати, достатньо ’дощику’ та якоїсь гірлянди.