Колупалочка• 15 октября 2023
У кого тонке волосся, дівчата?
Поділіться своїми чудо-засобами по догляду за ним, особлива увага засобам, які роблять волосся жорсткішим, дякую всім за відповіді!
Ниф_ниф• 15 октября 2023
Уплотняюшие серии есть у Davines и Kerastase. Пользовалась и тем, и другим. Эффект нравился. Но такие шампуни и бальзамы я обычно чередую с увлажняющими.
drimka1979• 15 октября 2023
шамупнь тут точно ні до чого... шампунь лише очищує, маски чергувати зволоження і живлення, незмивашки...
Колупалочка
• 15 октября 2023
Ответ дляdrimka1979
Питания, які?
drimka1979• 15 октября 2023
Ответ дляКолупалочка
Питания, які?
я Вам можу розписати свої, але не думаю, що є сенс таким чином підбирати, це має спеціаліст дивитися, в мене 2 шампуня, 2 маски, спрей, крем на кінчики. Підбирав спеціаліст. По ціні - доступно. Результат вражаючий, ну і крім того БАДи.
Лика-прилипка• 15 октября 2023
Спробуйте магнієву олію від бішофіт. І не дорого, і натуральне, не шкодить. Волосся плотніше, об´ємніше стає.
Пукимончиг• 15 октября 2023
Ответ дляdrimka1979
В темі чітко сформоване питання - які саме??? У вас вдруге перепитують конкретно. Чи це така таємниця, що ви не можете поіменно?
Пукимончиг• 15 октября 2023
Автор, у мене не волосся, а павутинка. Так вже дісталось від бабусі. Нормально воно виглядає тільки коли регулярно фарбую саме в салоні. Не розумію я ту магію. Але коли фарбую сама навіть тією ж фарбою - фігня повна.
Домашеій догляд був всякий і різний. Подобається шампунь корейський даєнг фіолетовий і кондьор і маски такі ж,а ще корейська з медом. Але цього замало. Буду намагатись викроювати бюджет на салон
Бабайко• 15 октября 2023
Ответ дляdrimka1979
Поделитесь плиз фото или названием вашего крема для кончиков
drimka1979• 15 октября 2023
Ответ дляПукимончиг
Шампунь райвелл зелений і маска сінерджі зен хеа колор, шампунь сінерджі зелений і маска райвелл гідра , пшикалка тіаре колор двуфазна , на кінчики крем абріл кератин. Сподіваюся полегшало )))))
Пукимончиг• 15 октября 2023
Ответ дляdrimka1979
Ну це ж вже предметний діалог. Дякую