Почула таку думку сьогодні. Ще з того що відгукується мені:
Україна і Польща це останній сильний оплот в Європі проти російських загарбників. Великобританія не має таких ресурсів як США, щоб підтримувати нас. Францію роздирають протиріччя. Німеччина слабка.
Ізраїль можуть змести з лиця землі. І це не перебільшення. Якщо США не дасть відсіч хазбалі і хамасу, а по суті Ірану, то Ізраїль не вистоїть.
Після Ізраїлю черга Тайваню і Південної Кореї з Японією. Про що власне уже сказав син трампа.
Якщо у виборах в сша переможе Трамп, штати можуть піти в ізоляцію і відмовитись від ролі світового поліцейського.
І тоді я не знаю... Хто думає, що сховається, глибоко помиляється. Хіба що на місяць
Да, думаю, что наша и Израильская войны связаны
Считаю, что отморозки решили объединить усилия. Раша нападает на Украину, Иран на Израиль, а Китай на Тайвань. Китай первыми послал в той своих вассалов и будет максимально долго действовать аккуратно, будучи жизненно зависимым от западной экономики.
Потому остаётся надеяться, что Израиль выстоит и коалиция зла провалится.
Ответ дляlilu1990
Да, це ми лохи. Росія завжди була пасивно агресивною. Очікувати від неї якоїсь іншої поведінки могли тільки якісь д*уни. Ми самі винні в тому, що все розпиляли.я це писала, пишу і буду писати. Підписали собі смертний вирок, віддавши ядерку
Назад время уже не вернуть, что рвать волосы...
Ответ дляlilu1990
так ви ж кажете, в нас є час
до виборів в США
чи вже нема?
до виборів в США
чи вже нема?
Ответ дляРойЛеля
А чого війни не було при януковичу. Там без бою до Львову за 2 дні можна було дійти. Ми б і не зрозуміли б нічого в Києві взагалі. Заснули б в Україні, а проснулись би в росії
При Януковичу Росії не треба було нікуди вторгатися. Вона й так де факто вважала нас своїм округом
Ответ дляРойЛеля
Навіщо, якщо Яник був карманною собачкою Кремля йти війною і підставлятись під санкції і світову ізоляцію?
tanysha777• 15 октября 2023
Геніально
І ще додайте перелік війн, які розпочалися при республіканцях взагалі і при Трампові особисто, на посаді президента
сладкий_ноябрь• 15 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Буданов - найбільше розчарування року
:(
І не тільки він
Ответ дляJul-Ap
Ви забули додать тут ще Азейбарджан на Вірменію. Ту на днях писали, що США прошнозують
Ответ дляtanysha777
Геніально
Думаєте як прийде Трамп Росія виведе війська з України , віддасть Крим залишивши записку: извините, черт попутал?