lilu1990• Изменено 15 октября 2023

У нас є час до виборів в США...

Почула таку думку сьогодні. Ще з того що відгукується мені:

Україна і Польща це останній сильний оплот в Європі проти російських загарбників. Великобританія не має таких ресурсів як США, щоб підтримувати нас. Францію роздирають протиріччя. Німеччина слабка.

Ізраїль можуть змести з лиця землі. І це не перебільшення. Якщо США не дасть відсіч хазбалі і хамасу, а по суті Ірану, то Ізраїль не вистоїть.

Після Ізраїлю черга Тайваню і Південної Кореї з Японією. Про що власне уже сказав син трампа.

Якщо у виборах в сша переможе Трамп, штати можуть піти в ізоляцію і відмовитись від ролі світового поліцейського.

І тоді я не знаю... Хто думає, що сховається, глибоко помиляється. Хіба що на місяць
Мимо_шла• 15 октября 2023
Ответ дляЕвга-9246
Ну ок, ви можете якось змінити, те, що буде, кудись виїхати?
Могу наверное
Oleni92• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Більше всього я боюсь що ми зробили ставку на імпотентну Європу з толерастією і клімаксом в останній стадії.
А треба було на расєю? Чи як?
Евга-9246• 15 октября 2023
Ответ дляPole
Просто треба розуміти, що деякі події відбуваються незалежно від нашої депресії чи ’нагнітання’.
Ну якби це зрозуміло. Ну ви шось конкретно можете зробити в цій ситуації?
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляrybka21
ну це ми вже зрозуміли
ви не відповідаєте на одне просте питання - для чого в нас є час?
Для того, щоб США з ізраїлем завдали рішучого удару по Ірану, а ми вибили собі найкращу для нас переговорну позицію
Jul-Ap• 15 октября 2023
Да, думаю, что наша и Израильская войны связаны
Считаю, что отморозки решили объединить усилия. Раша нападает на Украину, Иран на Израиль, а Китай на Тайвань. Китай первыми послал в той своих вассалов и будет максимально долго действовать аккуратно, будучи жизненно зависимым от западной экономики.
Потому остаётся надеяться, что Израиль выстоит и коалиция зла провалится.
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляOleni92
А треба було на расєю? Чи як?
На самих себе в першу чергу
rybka21• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
но ту вибивайте
час же в вас ще є
rybka21• 15 октября 2023
авторко, ви в курсі, що ваши дописи за своєю природою звуться ’демагогія’?
Катруська• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
А треба було? Ви договорюйте.
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляКатруська
А треба було? Ви договорюйте.
А треба було на самих себе тільки надіятись. І не роздавати зброю направо і наліво. Тим більше ядерну. Ми лохи
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Да, це ми лохи. Росія завжди була пасивно агресивною. Очікувати від неї якоїсь іншої поведінки могли тільки якісь д*уни. Ми самі винні в тому, що все розпиляли.я це писала, пишу і буду писати. Підписали собі смертний вирок, віддавши ядерку
Мимо_шла• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Назад время уже не вернуть, что рвать волосы...
РойЛеля• 15 октября 2023
Ответ дляМимо_шла
Психологически мы уже взяли Крым🎉
Буданов - найбільше розчарування року
rybka21• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
так ви ж кажете, в нас є час
до виборів в США
чи вже нема?
snejs• 15 октября 2023
Так а что будет через месяц, если что?
РойЛеля• 15 октября 2023
Ответ дляSanta_n
А чому тоді цього всього не було при Трампі? Він вже був президентом
А чого війни не було при януковичу. Там без бою до Львову за 2 дні можна було дійти. Ми б і не зрозуміли б нічого в Києві взагалі. Заснули б в Україні, а проснулись би в росії
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Буданов - найбільше розчарування року
Хіба тільки він
сладкий_ноябрь• 15 октября 2023
А хіба трамп не у вʼязниці?
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
При Януковичу Росії не треба було нікуди вторгатися. Вона й так де факто вважала нас своїм округом
Катруська• 15 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Навіщо, якщо Яник був карманною собачкою Кремля йти війною і підставлятись під санкції і світову ізоляцію?
tanysha777• 15 октября 2023
Геніально
І ще додайте перелік війн, які розпочалися при республіканцях взагалі і при Трампові особисто, на посаді президента
сладкий_ноябрь• 15 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Буданов - найбільше розчарування року
:(
І не тільки він
KaVika29• 15 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
🫣
РойЛеля• 15 октября 2023
Ответ дляJul-Ap
Ви забули додать тут ще Азейбарджан на Вірменію. Ту на днях писали, що США прошнозують
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляtanysha777
Геніально
Думаєте як прийде Трамп Росія виведе війська з України , віддасть Крим залишивши записку: извините, черт попутал?
rybka21• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
на які дії в нас є час?
до виборів
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляrybka21
на які дії в нас є час?
до виборів
Вибити собі найкращу переговорну позицію
РойЛеля• 15 октября 2023
Ответ дляКатруська
Підставитимь під санкції тоді і зараз в чому різниця?
sur_sur• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Думаю, вже пізно пити боржомі
Якось пізненько почули) взагалі - багато різних думок)
Pole• 15 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Буданов - найбільше розчарування року
Скільки їх вже було...
Не очаровуйтеся- не розчаруєтеся.