Почула таку думку сьогодні. Ще з того що відгукується мені:
Україна і Польща це останній сильний оплот в Європі проти російських загарбників. Великобританія не має таких ресурсів як США, щоб підтримувати нас. Францію роздирають протиріччя. Німеччина слабка.
Ізраїль можуть змести з лиця землі. І це не перебільшення. Якщо США не дасть відсіч хазбалі і хамасу, а по суті Ірану, то Ізраїль не вистоїть.
Після Ізраїлю черга Тайваню і Південної Кореї з Японією. Про що власне уже сказав син трампа.
Якщо у виборах в сша переможе Трамп, штати можуть піти в ізоляцію і відмовитись від ролі світового поліцейського.
І тоді я не знаю... Хто думає, що сховається, глибоко помиляється. Хіба що на місяць
виктория7аас• 16 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Чогось усім Меркель поперек горла і на неї сипляться звинувачення у відгодовуванні путінської Росії
А те що наші розпиляли зброю, заводи і роздали ядерку - так це норма
звоночек поступилСообщается, что республиканцы в Палате представителей намерены начать расследование в Конгрессе относительно того, попало ли американское оружие, отправленное на Украину и оставленное в Афганистане, в руки ХАМАС, сообщают независимые американские СМИ.редставитель Республиканской партии в Палате представителей США Марджори Тейлор Грин подняла тревогу по поводу контрабанды стрелкового оружия: «Поступало ли оно из Афганистана? Поступало ли оно из Украины? Весьма вероятно, что ответом будет и то, и другое», написала она в твиттере 8 октября.
Ну раз они такую тему подняли, значит очень им надо найти доказательства такой передачи оружия.
А раз очень надо, то, зная белоперчатковых джентльменов, можно утверждать почти с гарантией - найдут, конечно.
Ответ дляMamaGalya
Але американці тупі в масі, і життя у них депресивне, скучно їм. А так виберуть зека, може й романтика яка почнеться :)
Це Ви точно про американців? Як казав батько українського олігархату та корупції ’ це ж було вже!´ і в підсумку маємо те, що маємо ...