lilu1990• Изменено 15 октября 2023

У нас є час до виборів в США...

Почула таку думку сьогодні. Ще з того що відгукується мені:

Україна і Польща це останній сильний оплот в Європі проти російських загарбників. Великобританія не має таких ресурсів як США, щоб підтримувати нас. Францію роздирають протиріччя. Німеччина слабка.

Ізраїль можуть змести з лиця землі. І це не перебільшення. Якщо США не дасть відсіч хазбалі і хамасу, а по суті Ірану, то Ізраїль не вистоїть.

Після Ізраїлю черга Тайваню і Південної Кореї з Японією. Про що власне уже сказав син трампа.

Якщо у виборах в сша переможе Трамп, штати можуть піти в ізоляцію і відмовитись від ролі світового поліцейського.

І тоді я не знаю... Хто думає, що сховається, глибоко помиляється. Хіба що на місяць
Zelenkа• 16 октября 2023
Ответ дляTakamaka
А що там ще є, окрім койки? Ну консервація, запаси які маєте? 😊
Картошка, помідори. Меню складемо)))
svetlapanna• 16 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Домовимось!😁
Всьо, збираю чУмадани й до Вас ))))
виктория7аас• 16 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Чогось усім Меркель поперек горла і на неї сипляться звинувачення у відгодовуванні путінської Росії

А те що наші розпиляли зброю, заводи і роздали ядерку - так це норма
звоночек поступилСообщается, что республиканцы в Палате представителей намерены начать расследование в Конгрессе относительно того, попало ли американское оружие, отправленное на Украину и оставленное в Афганистане, в руки ХАМАС, сообщают независимые американские СМИ.редставитель Республиканской партии в Палате представителей США Марджори Тейлор Грин подняла тревогу по поводу контрабанды стрелкового оружия: «Поступало ли оно из Афганистана? Поступало ли оно из Украины? Весьма вероятно, что ответом будет и то, и другое», написала она в твиттере 8 октября.
Ну раз они такую тему подняли, значит очень им надо найти доказательства такой передачи оружия.

А раз очень надо, то, зная белоперчатковых джентльменов, можно утверждать почти с гарантией - найдут, конечно.
Ирина_Б_• 16 октября 2023
не переживайте, США живут за счет войн в мире,развязывая их и обеспечивая оружием, поэтому кто победит на выборах не имеет значения, политика у всех одна.
Манула• 16 октября 2023
Теж вважаю, що час у нас до виборів в США. Хто зна, що буде якщо там переможе Трамп чи подібний персонаж, який обіцяє порішати з х**лом ...
Решка7777• 04 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Більше всього я боюсь що ми зробили ставку на імпотентну Європу з толерастією і клімаксом в останній стадії.
а выбор был? что дали то дали
очредь спасать нас не стояла
оон нато . ес все спешать нам помочь, спасибо и на этом
поменьще яиц по 17
Решка7777• 04 ноября 2023
Ответ дляМанула
на трампа 4 уголовных дела.. вряд ли
MamaGalya• 04 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
на трампа 4 уголовных дела.. вряд ли
Але американці тупі в масі, і життя у них депресивне, скучно їм. А так виберуть зека, може й романтика яка почнеться :)
Анна_Бель• 04 ноября 2023
Зрозуміло одне, що якщо прийде Трамп, то в нас зявиться надія)
Манула• 04 ноября 2023
Ответ дляMamaGalya
Це Ви точно про американців? Як казав батько українського олігархату та корупції ’ це ж було вже!´ і в підсумку маємо те, що маємо ...